dzisiaj: 385, wczoraj: 568
ogółem: 3 819 630

Wyjazdowa porażka ze Skrą...

• autor: bercikm, 2013-05-22 21:57

Porażką 2-1 zakończyło się dzisiejsze wyjazdowe spotkanie LKS-u Chlebnia z gospodarzem reprezentującym Skrę Konstancin Obory. Był to pewnego rodzaju rewanż Skry za porażkę w Grodzisku 2-0.

Mecz od początku nie układał się po myśli Chlebni. Brakowało nie tyle chęci do gry co jakiegokolwiek pomysłu na grę. Minuty mijały a z każdą kolejną akcję gospodarzy były coraz to grożniejsze. W pierwszej odsłonie meczu tracimy 2 bramki i już na przerwę schodzimy z takowym straconym bagażem do szatni.

Po przerwie nie mając nic do stracenia podopieczni trenera Brudzińskiego przypomnieli sobie jak się gra w piłkę i wkońcu można było zaobserwować składniejsze akcje. Ta część gry należała do naszych graczy którzy próbowali rozmontować defensywę gospodarzy. Sztuka ta udała się Przemysławowi Kierzkowskiemu który zdobywa bramkę kontaktową strzeloną z rzutu karnego. Mimo dążenia do wywiezienia chociażby punktu zabrakło już szczęścia jak i przede wszystkim czasu. Z Konstancina zatem wracamy na tarczy.

Martwi forma zespołu który nie licząć 3 punktów zdobytych przez walkower z wycofanym Orkanem Sochaczew "uciułał" zaledwie 7 punktów w 8 dotychczas rozegranych meczach. Pozostaje mieć nadzieję że wraz z następnymi meczami forma zespołu będzie rosła jak to miało miejsce jesienią tamtego roku.

Po tej porażce podopieczni trenera Roberta Brudzińskiego zajmują 8 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 34 punktów zdobytych w 24 meczach. Miejsce to gwarantuje pewne utrzymanie jak i "nie zagraża" w awansie do wyższej klasy rozgrywkowej.

Następny mecz odbędzie się 26 maja o godzinie 13:00 kiedy to w Grodzisku zmierzymy się w meczu ligowym z rezerwami Ursusa Warszawa. "Traktorki" swój mecz tej kolejki rozgrywać będą w dniu jutrzejszym przeciwko drużynie Naprzodu Stare Babice.

Kibiców już dziś zachęcamy do przybycia na mecz z Ursusem w najbliższą niedzielę o godzinie 13:00!!!

Skład z dzisiejszego meczu LKS-u: Adrian Malinowski - Rafał Boryń - Przemysław Kierzkowski - Dariusz Świderski - Piotr Szulowski - Kamil Piórkowski - Marcin Zdulski - Łukasz Wiśniewski ( '45 Bartłomiej Piórkowski ) - Mateusz Piórkowski - Paweł Brudziński - Marcin Fornalik