Zapowiedź piłkarskiego weekendu!

• autor: bercikm, 2013-05-16 15:31

Kolejny weekend to kolejne emocje związane z występami naszych seniorów w swoich klasach rozgrywkowych.

Na pierwszy front w sobote o godzinie 17:30 w Żyrardowie wyjdą rezerwy Chlebni prowadzone przez Dariusza Świderskiego. W ten oto dzień zmierzą się w spotkaniu wyjazdowym z 4 drużyną "serie b" Wrzosem Międzyborów który swoje mecze rozgrywa na stucznej nawierzchni boiska przy ulicy Jodłowskiego w Żyrardowie. Można śmiało powiedzieć że mecz ten będzie spotkaniem o 3 miejsce w tabeli które teraz zajmuje LKS. Wygrywając mecz nasi piłkarze mogą się umocnić na tymże miejscu i byc może ta pozycja pozwoli awansować do A-klasy. Ale to na dzień dzisiejszy daleka przyszłość. Teraźniejszość jest taka że Wrzos w ostatnim meczu uległ w wyjazdowym meczu 5-1 wiceliderowi LKS Osuchów zaś rezerwiści Chlebni pokonali po zaciętym boju Orła Kampinos 6-4. W ostatnim meczu pomiędzy tymi zespołami w Chlebni LKS wygrał w 9 kolejce ze Wrzosem 4-1. Bramki w tamtym meczu zdobywali dla LKS-u: Pietraszko Maciej, Pękacz Paweł, Piórkowski Bartłomiej, Hilcher Jan. Powtórka tego wyniku mile widziana:)

Sędzią prowadzącym to spotkanie będzie Pan Narecki zaś obserwatorem Pan Pindor.

Po sobotnich emocjach piłkarskich naszych rezerw w niedzielę o godzinie 11:00 w Grodzisku gościć będziemy Gazowniczy Klub Sportowy Świt Warszawa. Beniaminek ligi okręgowej sprawił już niespodziankę bo za taką trzeba uznać zwycięstwo nad LKS-em 2-1 na swoim obiekcie w 10 kolejce. Jedyną bramkę w tamtym meczu dla Chlebni zdobyl Rafał Boryń. Świt w ostatniej kolejce zremisował 1-1 z Naprzodem Stare Babice i obecnie zajmuje 12 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 24 punktów zdobytych w 22 meczach. Bilans tego zespołu to 7 zwycięstw, 3 remisy i 12 porażek. Trenerem zespołu jest Pan Andrzej Napiórkowski. Najwyzszym poziomem ligowym na którym występował zespół z ulicy Oswiatowej była IV liga, a był to sezon 2001/2002. W obecnym Warszawianie nie mogą być pewni utrzymania i każdy punkt zdobyty może być na wagę złota. Mamy nadzieję że podopieczni trenera Brudzińskiego nie pozwolą na wywiezienie jakichkolwiek punktów z Grodziska i wezmą skuteczny rewanż za stratę punktów w Warszawie.

Sędzią głównym spotkania będzie Pan Lau zaś asystować mu będą Pan Golonka i Pan Starobrat.

Kibiców zapraszamy na obydwa spotkaniach naszych drużyn seniorskich!!!