Grała młodzież

• autor: Macieekk, 2013-05-10 22:18

Rocznik 1998 w ostatniej kolejce odniósł  kolejne wyjazdowe zwycięstwo.Niestety w odmiennych nastrojach kończyli swój mecz zawodnicy rocznika 1999. Więcej w rozwinięciu...

We wtorek 7 maja swój mecz rozegrali trampkarze rocznik 1998. Nasz zespół potwierdził w tym spotkaniu znakomitą formę prezentowaną na wyjazdach odnosząć 8 w sezonie zwycięstwo w 8 meczu wyjazdowym. Tym razem pokonaliśmy Naprzód Brwinów 5-2 po 2 trafieniach Piotra Chłystka, 2 Kamila Izbickiego i 1 Michała Żeglińskiego. Dzięki zwycięstwu drużyna trampkarzy umocniła się na 3 pozycji w ligowej tabeli, a gdyby gra na własnym boisku wyglądała podobnie do tej prezentowanej na obcym terenie byłoby dużo lepiej.

W zdecydowanie innych nastrojach swój niedzielny mecz kończyli rok młodsi zawodnicy Chlebni z rocznika 1999. Drużyna, której w ubiegłym sezonie do awansu do I ligi mazowieckiej zabrakło punktu, a po rundzie jesiennej tegorocznych rozgrywek zajmowała 3 miejsce przechodzi ciężkie chwile. W przerwie zimowej zespół opuścili kluczowi zawodnicy, a nadomiar złego w ostatnim spotkaniu ,którego stawką była 3 pozycja w tabeli prócz kontuzji prześladujących zawodników, doszły jeszcze wyjazdy majówkowe, które spowodowały , że w tak kluczowym spotkaniu zabrakło nawet bramkarza. Wyjazdowa porażka z UKS Nowa Wieś aż 9-1 spowodowała iż obecnie trampkarze 99 znajdują się na 4 pozycji. Jednak dla zespołu, który jest obecnie w fazie przebudowy sukcesem byłoby utrzymanie tej lokaty.
W najbliższą sobotę obie drużyny młodzieżowe rozegrają spotkania na boisku w Chlebni.
'99 - Piast Piastów godz 11
'98 - Ożarowianka godz 14