statystyki szczegółowe

Aktualności

Milan ratuje remis

• autor: bercikm, 2013-05-08 09:49

Po wczorajszym meczu ligowym z KS Milan Milanówek możemy odczuwać pewien niedosyt spowodowany tym iż od zwycięstwa dzieliło nas tak niewiele. Raptem...kilka minut.

Od początku spotkania dalo się zauważyć że mecz derbowy nie będzie nudny pomimo jego rozgrywania w środku tygodnia. Obie drużyny chciały przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Wszak zwycięzca mógłby się szczycić pokonaniem zespołu za miedzy. Pierwsza połowa to wyrównana, waleczna gra która skupiała swoją uwagę przede wszystkim w okolicach środkowej linii boiska. Na przerwę pilkarze schodza do szatni z wynikiem remisowym.

Po zmianie stron obie drużyny jeszcze bardziej zaangażowały się w ofensywną grę opertą na determinacji i zaangazowaniu. Lepiej w tej sytuacji odnalazała się nasza drużyna która jako pierwsza zdobywa bramkę dająca prowadzenie. Strzelcem niezawodny Marcin Fornalik który tym golem zdobył swoją 9 bramkę w sezonie. Po objęciu prowadzenia Chlebnia chcąc oszczędzać siły włożone w ataki na bramkę gości skupiła się na defensywie i grze z kontrataku. Taktyka ta przynosiła skutek aż do doliczonego czasu gry. Wtedy to niestety po zamieszaniu w polu karnym LKS-u gracz Milanu zdobywa bramkę dająca drużynie z Milanówka upragniony remis. Remis który wydaje się być niesprawiedliwy gdyż to LKS miał "więcej z gry" i powinien zdobyć komplet punktów.

Teraz przed zespołem dłuższa przerwa spowodowana tym iż w najbliższy weekend nie odbędzie się zaplanowany mecz z Orkanem Sochaczew który wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Najbliższy mecz LKS Chlebnia rozegra 19 maja 2013r. o godzinie 11:00 kiedy to w Grodzisku zmierzy się z drużyną beniaminka ligi okręgowej Świtem Warszawa.

Skład LKS-u: Malinowski - Górak, Swiderski, Kierzkowski, R. Boryń - Szulowski, Zdulski - M. Piórkowski, Fornalik, Ejsmont, Michałowski (46' K.Boryń)