Tajfun nie poszalał w Chlebni

• autor: bercikm, 2013-04-29 20:32

Tajfun Brochów został zmieciony we wczorajszym meczu w Chlebni, ulegając zdecydowanie gospodarzowi zawodów LKS-owi aż 1-7.

Zmysłem strzeleckim błysnął w tym meczu Tomasz Barański który zdobył dla naszego zespołu 3 bramki. Kolejne dołożyli Adam Sierański, Marcin Rogoś oraz Rafał Burzyński. Jedna bramka była golem samobójczym zdobytym przez zawodnika z Brochowa. Goście w tym meczu nawet na chwilę nie zagrozili poważnie w odniesieniu zwycięstwa przez zawodnikw Chlebnii i musieli uznać wyzszość naszych graczy.

Zwycięstwo nad Tajfunem było już 4 w tej rundzie wiosennej. Jeden mecz podopieczni trenera Dariusza Świderskiego zremisowali z rezerwami Promyka Nowa Sucha. Dzięki tej bardzo dobrej postawie rezerwiści LKS-u plasują się obecnie na 4 miejscu z dorobkiem 28 punktów zdobytych w 16 dotychczas rozegranych kolejkach ligowych.

Kolejny mecz piłkarze rezerw rozegrają 4 bądź 5 maja na wyjeździe z rezerwami Piasta Feliksów.

LKS II Chlebnia w meczu z Tajfunem Brochów reprezentowali:

Rychlewski Sebastian - Michałowski Krzysztof (60 Przygoda Bartek), Czarnowski Marcin, Badowski Marcin, Rogoś Marcin - Przygoda Paweł (60 Kwaczyński Dawid), Sierański Adam, Wacławski Tomasz, Barański Tomasz, Pietraszko Maciej (45 Zwierzchowski Michał) - Pękacz paweł (60 Burzyński Rafał)

autor: ~szugertedi 2013-04-30 09:12:21

avatar na pewno na uwagę zasługją 3 astysty Pawła Pękacza i o tym należy wspomnieć. I tylko jako sprostowanie zwycięstwo nad Tajfunem było trzecim w tej rundzie a nie czwartym (jeden remis w Nowej Suchej).

autor: ~Ziomek 2013-04-30 15:53:59

avatar hahah. Każdy zasługuje na uwage w tym meczu :)dobrze wyglądał cały kolektyw drużyny.