dzisiaj: 543, wczoraj: 568
ogółem: 3 819 788

Remis z GLKS Nadarzyn

• autor: bercikm, 2013-04-28 10:28

Remisem 1-1 zakończyło się wczorajsze spotkanie wyjazdowe LKS-u Chlebnia z miejscowym GLKS Nadarzyn. Po ostatniej "wpadce" z Rysiem Laski tym razem gracze Chlebni zagrali tak jak powinni. Przede wszystkim z sercem i zaangażowaniem.

Od początku spotkania ciężko było wskazać drużynę któraby dominowała nad swoim przeciwnikiem. Mecz charakteryzował się zażartą walką o każdy metr boiska a dogodnych sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. Choć gdy już do nich dochodziło brakowało skuteczności. Chociażby takową mieli nasi gracze na początku spotkania. Niestety mieć sytuację a ją wykorzystać to 2 różne rzeczy. Jak głosi porzekadło 'niewykorzystane sytuacje lubią się mścić: mogliśmy się przekonać w niedługim czasie po naszej niewykorzystanej szansie. Gracze gospodarzy w 30 minucie po składnej akcji obejmują prowadzenie. Do przerwy rezultat meczu się nie zmienił.

Po zmianie stron Chlebnia musiała zaatakować i tak też się starała czynić. Napewno na plus trzeba zaliczyć fakt iż naszym poprostu się chciało i starali się jak mogli aby odwrócić losy meczu. Od 70 minuty na boisku istniał już tylko jeden zespół: LKS Chlebnia. Nadarzyn bronił korzystnego dla siebie rezultatu z całych sił zaś LKS walczył chociażby o 1-punktową zdobycz. Walka się opłaciła. Gdy wydawało się że jednak z Nadarzyna wrócimy na tarczy Marcin Fornalik w 90 minucie w sytuacji sam na sam z bramkarzem ogrwy go i zdobywa bramkę dającą nam ten cenny punkt. Bramka zdobyta w końcówce podkreśla raz jeszcze  że nasi gracze się nie poddawali i do końca walczyli o wynik, walczyli dla siebie, dla klubu i kibiców.

Za to napewno należą im się brawa, takie same dla trenera Roberta Brudzińskiego który potrafił do nich dotrzeć i motywując wskazać drogę którą powinni podążać. Oby ta walka i zaangażowanie były widoczne również w kolejnych meczach.

Najbliższy mecz odbędzie się w Grodzisku prawdopodobnie w niedzielę ( termin zostanie potwierdzony w najbliższym czasie ) z Kosą Konstancin.