Zapowiedź środowych meczów

• autor: bercikm, 2013-04-23 15:01

Już jutro tj środa o godzinie 17:00 nasi seniorzy wybiegną na boiska w celu rozegrania zaległych spotkań ligowych.

Pierwszy zespół LKS-u Chlebnia na wyjeździe o godzinie 17:00 podejmować będzie 14 w ligowej tabeli Ryś Laski. Drużyna powstała w 1996r. w tym sezonie spisuje się zaskakująco słabo. W tym roku w 3 meczach ligowych poniosła 3 porażki tracąć aż 9 bramek, strzelając przy tym tylko jedną. Zespół Rysia czekam zatem zaciekła walka o zachowanie ligowego bytu a miejsce 14-ste z dorobkiem zaledwie 14 punktów zdobytych w 18 meczach optymizmem nie napawa. Tym bardziej że nad miejscem spadkowym Ryś ma raptem 1 punkt przewagi. W rundzie jesiennej w starciu w Grodzisku lepszy okazal się zespół Chlebni który minimalnie wygral na inagurację ligi okręgowej 1-0 po bramce zdobytej przez debiutującego w barwach LKS-u Patryka Góraka. Wydaje się że zwycięstwo w tym meczu jest jedyną dopuszczalną opcją o czym wspominali zarówno trener Brudziński jak i sami zawodnicy. A więc...trzymamy Was za słowo!

Spotkanie ligi okręgowej pomiędzy Rysiem Laski a LKS-em Chlebnia jako główny poprowadzi Pan Żuber zaś na liniach asystować mu będą Pan Skotarczyk i Pan Pachelski.

Rezerwy natomiast również na wyjeździe stoczą kolejny bój o cenne ligowe punkty. Także o godzinie 17 w Teresinie podejmować będą tamtejsze rezerwy Klubu Sportowego. W pierwszym meczu tych drużyn w Chlebni zwycięstwo 4-3 odniosła ekipa trenera Dariusza Świderskiego. Bramki w tamtym spotkaniu dla naszej drużyny zdobywali: Bartłomiej Piórkowski, Adam Sierański oraz Łukasz Wiśniewski. Liczymy że i tym razem nasza drużyna zgarnie pełną pulę punktową, tym bardziej iż zespół z Teresina zajmuje 12 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem zaledwie 9 punktów 13 meczach. Warto nadmienić że w lidze tej występuje tylko 13 zespołów a ostatni Piast II Felksów Teresinianie wyprzedzają tylko lepszą róznicą bramek. Także i w tym przypadku mamy prawo wymagać tylko jednego - zwycięstwa!

Sędzią tego spotkania będzie Pan Rowiński.

Życzymy powodzenia i czekamy na same dobre wieści!!!