dzisiaj: 554, wczoraj: 682
ogółem: 3 809 646

Pechowy remis rezerw

• autor: bercikm, 2013-04-22 10:10

Pechowym remisem zakończyło się wczorajsze spotkanie pomiędzy rezerwami LKS-u Chlebnia i Promyka Nowa Sucha. Czemu pechowym? Do pełni szczęścia zabrakło kilkunastu sekund - gospodarze w ostatniej akci zdołali strzelić bramkę dającą remis.

Od początku meczu było wiadomo że technicznie na wąskim boisku Promyka w Nowej Suchej nie pogramy. Niby wiadomym było że dla obydwu ekip boisko bylo te same aczkolwiek napewno przewagę w tym aspekcie mieli gospodarze którzy ten "obiekt" znają o wiele lepiej. Na boisku dominowała walka a składnych i wartych uwagi akcji było jak na lekarstwo. Pierwsi z tego marazmu otrząsneli się rezerwiści LKS-u którzy już w 8 minucie wychodzą na prowadzenie za sprawą bramki zdobytej przez Pawła Pękacza. Do końca pierwszej połowy nie działo się nic ciekawego godnego większej uwagi.

Po zmianie stron gra nieco się ożywiła aczkolwiek nie za sprawą wirtuozerii graczy a walce o każdy metr boiska. Piłkarze Promyka dążyli do wyrównania a gracze Chlebni starali się kontrolować sytuację na boisku. Niestety wymknęła się im w 65 minucie kiedy to po dośrodkowaniu w pole karne Chlebni zawodnik Promyka umieszcza piłke w sitace doprowadzając do długo wyczekiwanego remisu. Chlebnia podrażniona takim obrotem sprawy już w 68 minucie po szarży prawą stroną grającego trenera Dariusza Świderskiego i jego podaniu do Pawla Pękacza który po raz 2 w meczu pokonuje bramakrza gości wychodzi ponownie na prowadzenie. Gdy wydawało się że LKS dowiezie zwycięstwo do końca już w doliczonym czasie gry na doslownie sekundy przed końcowym gwizdkiem sędziego gospodarze doprowadzają do wyrównania. LKS-esiacy po raz kolejny stracili bramkę w takich okolicznościach.

Napewno trener Świderski będzie musiał zwrócić uwagę na większa koncentrację swoich podopiecznych w końcowkach meczów bo niepotrzebnie po raz kolejny uciekają nam cenne punkty.

Kolejny swój mecz ligowy rezerwy rozegrają z rezerwami KS Teresin w Teresinie w najbliższą środę o godznie 17:00. Tamtejszy Klub Sportowy zajmuje obecnie 12 przedsotatnie miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem 9 punktów zdobytych w 13 meczach.