Wygrana rezerw na inauguracje

• autor: bercikm, 2013-04-15 10:20

Rezerwy LKS-u w swoim pierwszym meczu na wiosnę wygrali 3-2 z rezerwami Błonianki Błonie.

Mecz w Chlebni obfitował w wiele ciekawych sytuacji i akcji stwarzanych przez obydwie drużyny. Od początku gra była wyrównana i widać bylo że zawodnicy byli stęsknieni za meczami ligowymi gdyż ich grę cechowała walka i zaangażowanie.

Goście z Błonia w pierwszej połowie mieli 2 świetnie sytuacje na wyprowadzenie swojej drużyny na prowadzenie. Sebastian Rychlewski jednak nie dal się zaskoczyć i pewnymi interwencjami zażegnuje niebezpieczeństwo pod swoją bramką. Z naszej strony swietną okazję do zdobycia gola miał Paweł Pękacz lecz niestety nie wykorzystał dogodnej sytuacji. Jednak to goście zdobywając bramkę wychodzą na prowadzenie. Do remisu w pierwszej części doprowadza Paweł Pękacz który zdobywa bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego. Tuż przed przerwą po prostopadłym podaniu Pawła Pękacza Tomasz Barański zdobywa gola dającego nam prowadzenie po pierwszej połowie 2-1.

Po zmianie stron LKS lepiej wszedł w mecz zdobywając 3 bramkę autorstwa Pawla Pękacza. Gdy wydawało się że mecz jest już pod kontrolą Marcin Rogoś w 70 minucie ratując sytuację fauluje gracza gości który wychodził na pozycję sam na sam z naszym bramkarzem i otrzymuje czerwoną kartkę. Po kilku minutach gracze z Błonia zdobywają bramkę kontaktową. Jak się pózniej okazało była to ostatnia bramka tego meczu ktory kończy się wynikiem 3-2 dla rezerwistów prowadzonych przez Dariusza Świderskiego.

Dzięki odniesionemu zwycięstwu LKS awansował na 4 miejsce w tabeli. Do dającego jednak bezpośredni awans miejsca tracą aż 13 punktów ale jak pokazywała przeszłość nie jest powiedziane że kolejne miejsca takiego rozwiązania nie dadzą. Tak więc walczymy dalej!

Kolejny mecz rezerwiści rozegrają na wyjeździe z druźyną Promyka II Nowa Sucha w niedzielę o godzinie 16:30.

LKS II Chlebnia reprentowali:

Rychlewski Sebastian - Przygoda Paweł (70 Przygoda Bartek), Rogoś Marcin (70 cz.k.), Czarnowski Marcin, Michałowski Krzysztof - Barański Tomasz (83 Kwaczyński Dawid), Wacławski Tomasz, Sierański Adam, Zwierzchowski Michał, - Pietraszko Maciej (46 Fornalik Daniel), Pękacz Paweł (80 Burzyński Rafał)

autor: ~szugertedi 2013-04-16 08:32:25

avatar sprostowania - pierwsza bramka dla LKS padła bezpośrednio z rzutu rożnego a nie wolnego, na 3:1 LKS strzelił Paweł Pękacz jak już graliśmy w osłabieniu, bramka na 3:2 Błonie (a w praktyce LKS) strzeliły w 90 minucie praktycznie tuż przed gwizdkiem kończącym spotkanie. Reszta jakby się zgadza. Trzeba sobie powiedzieć jasno że zwyciężców się nie ocenia ale.. z gry lepsze były Błonie chodź więcej klarownych systuacji do zdobycia bramek miał LKS.