dzisiaj: 276, wczoraj: 682
ogółem: 3 809 368

Nieznaczna porażka z Raszynem

• autor: bercikm, 2013-04-15 09:31

Nieznaczną porażką 1-0 zakończyło się spotkanie wyjazdowe LKS-u Chlebnia z gospodarzem z Raszyna reprezentującym tamtejszy Klub Sportowy.

Mimo porażki gra LKS-u nie wyglądała żle, szczególnie w pierwszej połowie w której to nasi gracze przeważali i stwarzali sobie dogodniejsze sytuacje do strzelenia gola. Niestety brakowało skuteczności i dokładności. Wraz z upływem czasu gra się wyrównała. Pierwsza połowa zakończyla się wynikiem remisowym 0-0.

Wlaśnie remis byłby najsprawiedliwszym wynikiem ale w sporcie niestety sentymentów nie ma. Po zmianie stron gospodarze po strzale z rzutu wolnego wychodzą na prowadzenie. Na domiar złego w 70 minucie za drugą żółtą kartkę a w konsekwencji czerwoną plac gry musiał opuścić Przemysław Kierzkowski. Mimo niekorzystnego rezultatu gracze Chlebni próbowali odwrócić losy meczu. Niestety zabrakło czasu oraz sił.

Pierwsza porażka w tym roku w walce o ligowe punkty stała się faktem ale okazja do rehabilitacji bardzo szybka. Już w sobotę o godzinie 11:00 w Milanówku na stadionie KS Milan podejmować będziemy Laurę Chylice ( mecz z Rysiem Laski który miał się odbyć w najbliższą środę został przesunięty na dzień 24 kwietnia ).

Najbliższy przeciwnik LKS-u formą nie zachwyca. W ostatnim meczu zespół z Chylic przegral na własnym obiekcie z Naprzodem Stare Babice 1-2 co spowodowało że obecnie zajmuje 12 miejsce ligowej tabeli z dorobkiem 15 punktów w 16 meczach.

Czy ten dorobek zostanie powiększony po sobotnim meczu? Przekonamy się o tym przychodząc na stadion przy Mokronoskich w sobotę 20 kwietnia o godzinie 11:00!

ZAPRASZAMY!

Skład LKS-u: Malinowski Adrian - Górak Patryk, Świderski Dariusz, Kierzkowski Przemek, Boryń Rafał - Piórkowski Mateusz, Piórkowski Bartek (65 Zdulski Marcin), Szulowski Piotr, Fornalik Marcin, Ejsmont Marcin, Brudziński Paweł (80 Wiśniewski Łukasz)