Rezerwy zaczną od Błonianki

• autor: bercikm, 2013-04-11 12:17

W niedzielę również do gry o ligowe punkty wracają gracze rezerw LKS-u prowadzone przez trenera Dariusza Świderskiego. Na swoim obiekcie w Chlebni o godzinie 14:00 podejmować będą gości reprezentujących rezerwy KS Błonianki Błonie.

W pierwszym meczu na wyjeździe LKS pokonał Błoniankę 1-2 po bramkarz Pawła Pękacza i Macieja Pietraszko.

Błonianka po rundzie jesiennej zajmuje w tabeli 7 miejsce z dorobkiem 17 punktów na które złożyło się 5 zwycięstw, 2 remisy i 5 porażek. Na wyjeździe gracze z Błonia 2 razy wygrywali, 1 remisowali i 4 razy schodzili z placu gry jako pokonani.

Czy LKS rozpocznie runde i marsz w górę tabeli od zwycięstwa? Przekonamy się w niedzielę o godzinie 14:00.

Kibiców zapraszamy na boisko Chlebni do przybycia na mecz i głośnego dopingowania naszych piłkarzy!!!