ogółem: 3 809 625

Chlebnia z porażkami w ostatnich grach kontrolnych

• autor: bercikm, 2013-03-29 17:25

LKS Chlebnia w swoich ostatnich grach kontrolnych ponioslą 2 porażki.

Reprezentujący "okręgówkę" piłkarze pierwszego zespołu ulegli Bzurze Chodaków 3-4. Oglądając ten mecz można bylo przeżyć stany załamania na przemian z euforią. Czemu? Po 10 minutach nasza drużyna przegrywała... 0-3 by po kolejnych 25 minutach...wyrównać stan meczu na 3-3. Wszystkie bramki dla naszej drużyny zdobył najskuteczniejszy snajper LKS Marcin Fornalik który pokazuje że w wiosennych rozgrywkach będzie silnym punktem swojego zespołu. Po zmianie stron gra była szarpana i więcej w niej było przypadku niż przemyślanych i składnych akcji. Widać że zawodnicy są już spragnieni gry o ligowe punkty a nie o tzw. pietruszkę. Jakby nie patrzeć przerwa zimowa trwa już...ponad 4 miesiące! Gdy wydawało się że mecz skończy się remisem na 3 minuty przed końcem gracze Bzury zdobywają zwycięską bramkę i ustalają wynik spotkania na 3-4.

Nasi rezerwiści którzy wybiegli po tym meczu na murawie nie dali rady wyżej notowanemu zespołowi rezerw GKS-u Pogoń i w starciu trenerów: Janusz Klimczewski - Dariusz  Świderski górą pierwszy wymieniony. Napewno jednak dla naszych graczy jest to drogocenna lekcja która da korzyść w meczach o punkty.

Tak dobiegły końca gry kontrolne. Teraz czas odpoczynku Swiątecznego a po nim...wracamy już do gry!!! ( bo chyba już jednak zima ustąpi w miesiącu kwietniu )

Przypominam: 6 kwietnia o godzinie 11:00 przy Mokronoskich pierwszy zespół podejmować będzie lidera Ożarowiankę Ożarów Mazowiecki zaś rezerwy udadzą się do Wiskitek na mecz z tamtejszą Pogonią.