Liga bez Orkana Sochaczew!!!

• autor: bercikm, 2013-03-25 13:50

To co było jeszcze niedawno rozpatrywane stalo się niestety faktem. Założony w roku 1924 Miejski Klub Sportowy Orkan zostaje wycofany z rozgrywek o mistrzostwo ligi okręgowej. Powodem rezygnacji  - finanse a raczej ich brak.

Na dzień dzisiejszy to jedyny zespół który opuścił szeregi zespołów "okręgówki"

Orkanowi Sochaczew pozostaje życzyć szybkiego uregulowania wszelkich spraw organizacyjnych i jeszcze szybszego powrotu do grona drużyn aktywnie działających na futbolowej mapie Polski.

Poniżej komunikat MZPN-u dotyczący wycofania się zespołu z Sochaczewa z ligi okręgowej jak i dalszych postępowań związanych z tą decyzją.

Wydział Gier Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej informuje, że z rozgrywek LO gr. II wycofał się zespół MKS Orkan Sochaczew.

"Zgodnie z paragrafem 15 pkt 6 ppkt „b” Regulaminu Rozgrywek Mazowieckiego ZPN na sezon 2012/2013 mecze rundy jesiennej zweryfikowane są zgodnie z wynikami uzyskanymi na boisku, a pozostałe zawody zostaną zweryfikowane jako walkower 3 : 0 na korzyść przeciwników.