Najbliższa kolejka odwołana!!!

• autor: bercikm, 2013-03-19 18:55

Niestety z powodu niekorzystnych warunków pogodowych jak i niesprzyjających prognoz Mazowiecki Związek Piłki Nożnej postanowił iż wszystkie mecze ligowe jakie miały zostać rozegrane w weekend 23-24 III 2013r. zostają odwołane!!!

Nowym terminem  meczy w lidze okręgowej jest 8 V 2013 r. ( środa ) godzina 17:30

W związku z zaistniałą sytuacją najbliższym naszym przeciwnikiem będzie Przyszłość Włochy z którą to mierzyć będziemy się w ramach 18 kolejki ligi okręgowej.

Korzystając z tej sytuacji podopieczni trenera Brudzińskiego podejmować będą w grze kontrolnej w sobotę o godzinie 14:00 rezerwy GKS-u Pogoń Grodzisk Mazowiecki których to opiekunem jest Janusz Klimczewski.

Natomiast rezerwy swój zaległy mecz z KS II Teresin rozgrywać będą 24 IV 2013r. ( środa ) godzina 17:00

W związku z zaistniałą sytuacją rezerwy swój pierwszy mecz rozgrywać będą przed własną publicznością z Sokołem Budki Piaseckie.