Już w sobotę inauguracja rundy wiosennej!!!

• autor: bercikm, 2013-03-19 08:47

Okres zimowego snu dobiega końca. Grę już w najbliższy weekend wznawia liga okręgowa w której to występują piłkarze Ludowego Klubu Sportowego Chlebnia. Ze wspomnianego snu wybudzenie powinno nastąpić już w ostatni weekenend kiedy to mieliśmy na wyjeździe podejmować Ryś Laski lecz niestety przez złe warunki atmosferyczne mecz ten został odwołany.

W ostatnim swoim meczu seniorzy LKS-u pokonali Passovię Pass 3-1 ( bramki zdobywali Kamil Boryń x2 oraz Michał Michałowski ) teraz czas na weryfikację umiejętności nabytych podczas zimowego okresu przygotowawczego.

Pierwszym zespołem który sprawdzi formę podopiecznych trenera Roberta Brudzińskiego będzie w sobotę o godzinie 11:00 KS Milan Milanówek który tegoż dnia zawita do Grodziska. Szkoleniowcem zespołu występujących w trykotach granatowo-biało-czerwonych jest Marek Kaflik pod którego wodzą Milan w okresie zimowym rozegrał 10 meczów kontrolnych ( wynik jednego meczu z GKP II Targówek nie jest jeszcze podany ) w których to odniósł tylko 1 zwyciestwo ( 2-0 z Błonianką Błonie ) oraz poniósł 6 porażek, 2 razy remisując.

Zespół w przerwie zimowej wzmocnili: Michał Gutowski ( Pomocnik grający poprzednio w Naprzodzie Brwinów ), Krzysztof Syty ( Obrońca - Pogoń Staszów ) a także Michał Lementowicz ( Pomocnik - Józefovia Józefów )

Z zespołu odeszli natomiast: Patryk Gołębiewski i Hubert Jabłoński ( powrót z wypożyczenia do GKS-u Pogoń Grodzisk Mazowiecki ) oraz Dariusz Koźbiał który szuka klubu.

Mimo iż podopieczni Marka Kaflika nie zachwycali swoją grą w meczach kontrolnych to napewno jest to solidna ekipa która w lidze okręgowej zajmuje obecnie 8 miejsce ( LKS Chlebnia jest na miejscu 6 ) z dorobkiem 22 punktów zdobytych w 15 meczach. Bilans to: 6 zwycięstw, 4 remisy i 5 porażek.

Kto będzie górą w spotkaniu pomiędzy zespołerm z miejsca 6 a 8? Przekonamy się o tym już w najbliższą sobotę o godzinie 11:00!!! ( o ile oczywiście pozwoli na to pogoda... )