ogółem: 3 809 560

Z Passovią na remis

• autor: bercikm, 2013-03-12 11:41

Po ostatniej wygranej rezerw nad zespołem Passovi tym razem notujemy remis 3-3.

Mecz od początku należał do gości którzy prowadzili grę i nie pozwalali na zbyt wiele graczom Chlebni. Widać było że zespół A-klasowy chciał pokazać że ostatnia porażka to tylko dzieło "wpadki" bo przez dobre 25 minut atakował zaciekle na naszą bramkę w której doskonałą pracę wykonywał Adrian Malinowski który skutecznymi interwencjami ratował nasz zespół przed stratą bramki. Jednak co się uciecze to nie odwlecze... W 26 minucie meczu z rzutu wolnego gracz Passovi zdobywa bramkę. Od tego momentu gra się wyrównała. LKS w końcu przypomniał sobie jak atakować. Efektem bramka wyrównująca zdobyta przez Marcina Czarnowskiego w doliczonym już czasie gry w pierwszej połowie.

Po zmian stron obraz gry nie uległ zmianie. Obie drużyny atakowały a że obie formacje defensywne tego dnia nie były mocnym punktem zespołów dochodziło do wielu sytuacji podbramkowych. Następstwem takiego stanu rzeczy kolejne bramki. Wpierw ma 1-2 strzelają goście. Natychmiastowo Chlebnia doprowadza do wyrównania po bramce zdobytej przez Rafała Burzyńskiego. Kolejne minuty i tym razem na prowadzenie Chlebnie wyprowadza Paweł Przygoda który indywidualną akcją zdobywa bramkę. Gdy już wydawało się że i tym razem Chlebnia świętować będzie zwycięstwo na kilka mniut przed końcem meczu goście doprowadzają do wyrównania, ustalaąc ostatecznie wynik meczu na 3-3.

Napewno mecz ten było można wygrać ale cieszy że walczymy z zespołem z wyższej ligi jak równy z równym a to napawa optymizmem przed zbliżającą się rundą wiosenną w której to podopieczni trenera Dariusza Świderskiego mają wiele do udowodnienia.