Wypowiedź trenera Brudzińskiego po meczu z Przyszłością

• autor: bercikm, 2013-02-28 21:51

W rozwinięciu wiadomości dostępny jest już wywiad z trenerem Robertem Brudzińskim po meczu LKS-u Chlebnia z Przyszłoscią Włochy.

Wywiad przeprowadził: Marcin Wojciechowski.

1) Po ostatnim fatalnym spotkaniu, zespół wreszcie triumfuje. Szczera rozmowa motywacyjna pomogła? Czy to oznacza że w Przyszłości tak drastyczne kroki nie będą już potrzebne?

ODP: Rzeczywiście drużyna zagrała o niebo lepiej niż ostatnio i co ważne z widać było w każdym momencie gry duże zaangażowanie ze strony wszystkich zawodników. Do takich rozmów w których czynnikiem dominującym nie jest sam aspekt czysto sportowy nie powinno dochodzić w ogóle. Porażki są rzeczą normalną sporcie, należy z nich wyciągać stosowne wnioski i stosować w dalszej perspektywie w celu eliminacji błędów. I mam wszelaka nadzieję, ze jeśli się one nam przytrafią, to będziemy właśnie tylko o tym rozmawiać.

2) LKS wysoko pokonał solidną drużynę Przyszłości. Jak Pan ocenia samo spotkanie i grę swoich podopiecznych?

ODP: Przyszłość zagrała mieszanym składem (była spora liczba graczy drugiego zespołu), ale w niczym to nie umniejsza zasłużonej i pewnej wygranej. Kilka fajnych akcji bramkowych, przyzwoita gra w obronie, ale nadal jeszcze sporo niedokładności i niepotrzebnego przetrzymywania piłki, oraz zbyt dużo prostych błędów taktycznych. Jest nad czym pracować

3) Czy wreszcie możemy pochwalić zespół bądź indywidualności które błysneły w tym meczu?

ODP: Jak już wspomniałem jest nad czym pracować................zatem pomimo wysokiego wyniku absolutnie jestem daleki od jakichkolwiek pochwał indywidualnych, czy zespołu (jako całości). Oczywiście na osobną uwagę jak mówiłem na wstępie zasługuje bardzo duże zaangażowanie w tej grze wszystkich zawodników. Z drugiej strony chciałoby się, aby taka motywacja do gry była normą.

4) Czy to co Pan zobaczył we wczorajszy wieczór jest tym co Pan oczekuje w meczach o stawkę?

ODP: Ten zespół stać na dużo więcej niż w ostatnim meczu kontrolnym. I do tego w ostatnich 2-uch tygodniach przed startem rundy wiosennej będziemy dążyć.

5) Przed zespołem gra z była prowadzoną przez Pana drużyną Piasta Piastów. Czy przed tym meczem czuje Pan dodatkowy przypływ emocji czy traktuje Pan to spotkanie jako kolejny zwykły mecz?

ODP: Piast walczy o powrót do Ligi Okręgowej i myślę, że Marek Szczęk i jego ekipa spokojnie ten cel zrealizują. Mam duży sentyment do tego klubu (i ludzi tam pracujących), nadal w zespole jest spora grupa graczy, którzy trenowali pod moją opieką. Dlatego też życzę Markowi i ekipie Piasta jak najlepiej, czyli awansu. Dla nas jest kolejny sparing przed grą o punkty i w takich kategoriach ten mecz traktuje.

6) Poznaliśmy już jedno nowe nazwisko gracza który wzmocnił w przerwie LKS. Czy możemy już poznać kolejne pewne wzmocnienia składu?

ODP: Myślę, że w przyszłym tygodniu wszystkie sprawy z związane z nowymi zawodnikami zostaną załatwione. I wtedy poznamy ich personalia.

7) Czy przedłużenie wypożyczenia 3 graczy z Grodziskiego Klubu Sportowego również już stało się faktem?

ODP: Jeszcze stosowne dokumenty nie zostały jeszcze podpisane. Ale jest zgodnosć w kwestii transferów zawodnkiów Pogoni do LKS-u ze strony obu klubów i wszelkie formalonosci powinny być załatwione w przyszłym tygodniu.

autor: ~sss 2013-03-04 23:43:52

avatar To był sparing z rezerwami Przyszłości tak dla ścisłości;). Nie było tam żadnego zawodnika pierwszej drużyny.