Robert Winogrodzki graczem Miedzi Legnica!

• autor: bercikm, 2013-02-15 14:07

Robert Winogrodzki który przez ostatnie pół roku występował w naszym klubie podpisał w dniu dzisiejszym kontrakt z występujacą w I lidze drużyną Miedzi Legnica.

Po zakończeniu rundy jesiennej w lidze okręgowej wiadomym było iż zatrzymanie utalentowanego bramkarza w LKS-ie będzie nie lada wyzwaniem. Swoimi bardzo dobrymi występami zwrócił uwagę drużyn wystepujących w ligach wyższych niż okręgowa. Mówiło się o zainteresowaniu Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, Ursusa Warszawa lecz to Miedź okazała się najbardziej konkretna w działaniu. Należy podkreślić że sam Robert chciał spróbować już teraz swoich sił w innej drużynie a zarząd LKS-u nie chciał blokować dalszego rozwoju wychowankowi Karkonoszy Jelenia Góra.

Nowy klub Roberta jak już wspomniano występuje na zapleczu ekstraklasy. Jest obecnym beniaminkiem tejże ligi. Po rundzie jesiennej zajmuje bardzo dobre wysokie 5 miejsce w ligowej tabeli. Miedź ma jednak większe aspiracje z grą w ekstraklasie włącznie o których wspominał sam właściciel klubu Pan Andrzej Dadełło. Stabilny budźet, piękny stadion, gracze o uznanych nazwiskach, oddani kibice - to wszystko gwarantuje że Miedź Legnica ma wszystko by swój cel osiągnąć. Trenerem zespołu jest znany szkoleniowiec Pan Bogusław Baniak.

Konkurentów na pozycję bramkarza Robert również ma wymagających. Andrzej Bledzewski i Aleksander Ptak to gracze z bogatą przeszłoscią Ekstraklasową. Pierwszy z wymienionych ma 213 rozegranych spotkań na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce zaś Ptak ma tych występów 96. Napewno trening przy takich zawodnikach pozwoli Robertowi na podnoszenie swoich umiejętności.

Robert, w imieniu całego zarządu oraz wszystkich osób związanych z LKS Chlebnia pragniemy podziękować Ci za grę w naszych barwach jednocześnie życząc dalszych sukcesów w przyszłości w nowej drużynie i żebyś za pewien czas mógł również pochwalić się podobnym bilansem gier w ekstraklasie jak Twoi konkurenci albo jeszcze lepszym!

Powodzenia!