dzisiaj: 673, wczoraj: 127
ogółem: 3 809 083

Porażka rezerw z juniorami Pogoni - aktualizajca

• autor: bercikm, 2013-02-13 11:19

Porażką 3-6 zakończyło się ostatnie spotkanie kontrolne rezerw LKS-u Chlebnia prowadzonych przez Dariusza Świderskiego z juniorami Pogoni Grodzisk Mazowiecki rocznik 1996 których trenerem jest Robert Brudziński.

Pierwsza połowa to wyrównana gra z lekkim wskazaniem na naszych rezerwistów. Efektem prowadzenie do przerwy 2-1. Strzelcami Tomasz Barański i Michał Zwierzchowski.

Po zmianie stron mimo ataków ze strony graczy GKS-u podwyższamy prowadzenie za sprawą Pawła Przygody. Niestety wydawać się mogło pewne prowadzenie uśpiło koncentrację naszych piłkarzy którzy dali sobie wbić 5 bramek ulegając juniorom Pogoni w ostatecznym rozrachunku 3-6.

Bramki dla Pogoni zdobywali: Łukasz Gwardiak x5 i Adrian Piec.

LKS Chlebnia II reprezentowali:

Rychlewski, Rogoś, Kobak, Michałowski, Włodarczyk, Wacławek, Barański, Zwierzchowski, Kwiecień, Sierański Michał, Grzywacz, Kowalski, Paweł Przygoda, Burzyński, Perka, Czermak.

Kolejny mecz kontrolny rezerwy LKS-u rozegrają w sobotę 16 II 2013r. o godzinie 15:30 gdzie w Grodzisku na sztucznej nawierzchni boiska GKS-u Pogoń podejmować będą występujący w A-klasie zespół Tura Jaktorów.