Przed meczem w Walką Kosów

• autor: bercikm, 2013-02-01 13:39

W rozwinięciu wiadomości dostępny jest już przedmeczowy wywiad z trenerem LKS-u Panem Robertem Brudzińskim. Szkoleniowiec opowiada w nim swoje spostrzeżenia na temat najbliższego przeciwnika jak i sytuacji panującej obecnie w zespole Chlebni.

Wywiad przeprowadził: Marcin Wojciechowski.

1) Przed nami kolejny mecz kontrolny. Czego Pan oczekuje od swoich zawodników w tym meczu?

ODP: W najbliższym spotkaniu kontrolny zamierzam nadal przyglądać się 4-em zawodnikom drugiego zespołu (Zwierzchowski, Rogos, Wacławski, Harmala), oraz zobaczyć po raz pierwszy w grze kolejnego bramkarza i obrońcę. Ponadto dla kilku zawodników (Ejsmont, Fornalik, Piórkowski Mateusz i Kamil, Kierzkowski, Zdulski, Michałowski, Górak) będzie to pierwsze 45 gry w tym zimowym okresie przygotowawczym i niejako "przetarcie" przed bardzo fajnym meczem towarzyskim, który nas czeka w najbliższą srodę w Grodzisku Maz. (czołowa ekipa IV Ligi Mszczonowianka Mszczonów).

2) Jak przedstawia się sytuacja kadrowa w naszym zespole przed tym meczem?

ODP: Po za Krzysztofem Wieczorkiem i Robertem Winogrodzkim wszyscy inni gracze są w okresie intensywnych treningów. Frekwencja treningowa jest bardzo dobra i .............oby tylko pozostało tak do końca okresu przygotowawczego. Od początku zimowego okresu przygotowawczego trenuje z nami 3-ech nowych zawodników (dwaj bramkarze i obrońca), oraz młodziutki gracz drugiego zespołu Adam Sierański (defensywny pomocnik, który poszerzy naszą kadrę w rundzie wiosennej).

3) Walka Kosów. Co może Pan powiedzieć o naszym najbliższym przeciwniku?

ODP: Jest to drużyna występująca obecnie w Klasie A. Dobry skład jak na tę klasę rozgrywkową (z kilkoma zawodnikami, którzy grali w wyższych ligach), młody i ambitny trener Rafał Wisniewski (notabene bardzo dobry niedgys napastnik Olimpii Warszawa, którego miałem przyjenosć trenować w GLKS Nadarzyn). Solidny sparingpartner z którym niejako już cyklicznie rywalizujemy w pierwszych grach kontrolnych okresów przygotowawczych.