Przekaż 1% na Chlebnie

• autor: bercikm, 2013-01-25 12:20

Zgłaszamy się do Państwa z ogromną prośbą o przekazanie LKS-owi Chlebnia 1% opłacanego w roku 2012 podatku. Wszystkim którym los naszego klubu nie jest obojętny mogą w sposób prosty, sposób który nic nie kosztuje pomóc klubowi i jego dalszemu rozwojowi. Pozyskiwanie funduszy w ten sposób jest możliwe dzięki współpracy z firmą Partnerstwo, która przekazuje nam przekazane przez podatników odpisy 1%.

Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

W 2007 roku zaczęły obowiązywać  nowe przepisy dotyczące  przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych dla organizacji pożytku publicznego.
   Prezentujemy podstawowe zasady.

Kto może przekazać 1% podatku organizacjom?

1. Podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych.

2. Podatnicy opodatkowani ryczałtem  od przychodów ewidencjonowanych.

3. Podatnicy podatku liniowego.

4. Podatnicy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą i korzystający z liniowej 19% stawki podatku.

5. Podatnicy uzyskujący dochody kapitałowe, w tym z giełdy.

Aby móc przekazać 1% podatku należy wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36,PIT -36L, PIT-37, PIT 38 lub PIT-28) podając : numer KRS: 0000197334

Podatnik, który chciałby aby 1% podatku trafił na rzecz określonego klubu sportowego proszony jest o wpisanie w rubryce "CEL SZCZEGÓŁOWY 1%"
- Ludowy Klub Sportowy Chlebnia

Informacje te zostaną przesłane organizacji pożytku publicznego jako uszczegółowienie przekazanych kwot.

Dla wszystkich zainteresowanych chcących wspomóc nasz klub w ten sposób a także tych którzsy chcą wspomóc finansowo nie tylko przy okazji rozliczania podatku proszeni są o wpłatę pieniążków na wskazany adres bankowy:

Bank Spółdzielczy w Grodzisku Maz.
12 9678 0002 0001 6506 2020 0001

Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy! Każda wpłacona złotówka służy rozwojowi sportowemu klubu!!!