Ranking letnich transferów cz. 2

• autor: bercikm, 2013-01-25 11:44

Dzisiaj przedstawiam 2 część letnich transferów dokonanych przez LKS Chlebnia. Tym razem ocenimy występy: Patryka Góraka oraz Michała Małek.

UDANE:

Patryk Górak:

Zawodnik pozyskany przed sezonem z drużyny GKS Wikielec ( 4 liga ) był sporą niewiadomą. Zadawano sobie pytanie: jak zawodnik rocznika 1993 poradzi sobie w naszym zespole? Odpowiedź była ekspresowa. Już w swoim debiucie strzela bramkę dającą nam zwycięstwo z Rysiem Laski. Patryk mimo młodego wieku grał bardzo dojrzale i widać było że tenże zawodnik ma potencjał i talent do uprawiania futbolu. W przekroju całej rundy rozegrał 14 spotkań w prawie pełnym wymiarze czasowym ( jedynie w meczu z GLKS Nadarzyn został zmieniony w...89 minucie meczu ) Na wiosnę napewno będzie to silny punkt zespołu co niewątpliwie nas bardzo cieszy. Transfer zaliczymy do jak najbardziej udanych.

Michał Małek:

Tak samo jak w przypadku Macieja Pietraszko zawodnik rezerw który dzięki wyrózniającej się postawie w meczach B-klasy otrzymał szansę gry w lidze okręgowej. Szansę Michał jak najbardziej wykorzystał. W spotkaniach w których występował nie było widać po nim tremy, bez kompleksów walczył na boisku udawadniając że zespół może na niego liczyć a on sam ma wiele do zaoferowania drużynie. Pomocnik rozegrał 4 mecze spędzając łącznie na boisku 260 minut. Na wiosnę napewno dorobek zostanie powiększony.