Trener Janusz Klimczewski szkoleniowcem rezerw GKS-u...

• autor: bercikm, 2013-01-17 19:27
Trener Janusz Klimczewski szkoleniowcem rezerw GKS-u Pogoń!!!

Od dnia wczorajszego rolę trenera zespołu rezerw GKS-u Pogoń Grodzisk Mazowiecki występujących w A-klasie pełni były szkoleniowiec seniorów LKS Chlebnia a obecny zespołu Akademii Piłkarskiej Chlebnia rocznik 2005/2006 Pan Janusz Klimczewski. Zastąpił na tym stanowisku Sławomira Kołaczka który podał się do dymisji.Trener Klimczewski w ostatnim półroczu pracował tylko i wyłącznie z najmłodszymi adeptami piłki nożnej w nazym klubie a obecnie będzie tą funkcję łączył z trenowaniem spisujących się poniżej oczekiwań piłkarzy "dwójki" Pogoni.

Cel jaki postawiono przed trenerem to utrzymanie zespołu w gronie drużyn A-klasowych. Zadanie wydaje się arcytrudne gdyż rezerwy Pogoni po rundzie jesiennej zajmują przedostatnie miejsce w ligowej tabeli gromadząc zaledwie 6 punktów w 13 rozegranych meczach.Trener Klimczewski lubi jednak prawdziwe wyzwania a swoim uporem i charyzmą ale przede wszystkim posiadanym warsztatem trenerskim napewno nie złoży broni i będzie walczył dopóki dopóty będą choćby matematyczne szanse na utrzymanie.

Trenerowi życzymy przede wszystkim utrzymania zespołu w gronie A-klasowców oraz satysfakcji z pracy w nowym otoczeniu.

Powodzenia!!!