dzisiaj: 34, wczoraj: 467
ogółem: 3 818 711

CHLEBNIA CUP 2013

• autor: bercikm, 2013-01-15 14:43

W minioną sobotę w Grodziskiej hali sportowej rozegrany został I Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dzieci Rocznik 2005/2006.

Organizatorem turnieju była Akademia Piłkarska Chlebnia. Nieskromnie mówiąc nasz klub w roli organizatora spisał się świetnie co i rusz odbierając zasłużone gratulacje za przeprowadzenie tejże imprezy.

Napewno do tego przyczynił się wysoki poziom sportowy prezentowany przez wszystkie drużyny które przeprowadzały pełne zachwytu akcje i zdobywały piękne gole.

W imprezie wzieło udział blisko 120 dzieci reprezentujących w sumie 12 drużyn. Rozegranych zostało 30 meczy w których to padło 40 wyjątkowych goli. Warto nadmienić że wystąpiły w zawodach 2 dziewczynki. Reprezentująca barwy Gwardii Warszawa Nikola oraz Ola z naszej Akademii.

Zwycięzcą imprezy została...każda z drużyn biorących udział w turnieju gdyż nie obowiązywały w nim żadne punkty oraz miejsca. Celem była przede wszystkim rywalizacja bez presji na wynik. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal a drużyna puchar oraz torby niespodzianki w których to nie zabrakło słodkości i przekąsek. Medale oraz puchary wręczał Prezes Ludowego Klubu Sportowego Chlebnia Pan Sławomir Jackowski.

Królem strzelców z 5-cioma trafieniami na końcie został zawodnik Chlebni Janek Wiśniewski.

Oprócz Janka na brawa zasługuje cały zespół Akademi Piłkarskiej Chlebnia który pokazał że ma charakter i umiejętności do gry na wysokim poziomie a trenując każdy z zawodników może osiągnąć swoje sportowe marzenia bo jak wiemy "marzenia gdy tylko się chce mogą się zawsze spełnić"

Klub Sportowy Chlebnia serdecznie dziękuje przede wszystkim:

- Dyrektorowi OSIR-u Panu Mariuszowi Smysło za udostępnienie Hali

- Firmie Metro SP.J. za wkład finansowy oraz ufundowanie pucharów i medali.

- Firmie  Frito-Lay Poland za dostarczenie swoich produktów dla dzieci.

- Marcinowi Wojciechowskiemu za prowadzenie turnieju

- Marysi Klimczewskiej za opiekę medyczną

- Wszystkim Rodzicom Naszej Akademii za „wspaniałe wypieki” i prowadzenie bufetu.

- Burmistrzowi Grodziska Mazowieckiego Panu Grzegorzowi Benedykcińskiemu za przybycie i dopingowanie wszystkich zawodników

W rozwinięciu wiadomości zdjęcia oraz wyniki jakie padły w turnieju. Zdjęcia dostępne będą również w zakładce "galeria zdjęć"