Podsumowanie statystyczne rozgrywek B-klasy

• autor: bercikm, 2012-11-30 10:25

Zakończenie rundy jesiennej to czas podsumowań. Pod lupę jako pierwsi wzięci zostali gracze B-klasowych rezerw LKS-u Chlebnia jak i pozostałe drużyny występujace na tym szczeblu jak i ich dokonania. Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

Naj, naj, naj...

W B-klasie w rundzie jesiennej zostało strzelonych 379 bramek.

- NAJlepszy zespół: bez wątpienia KS Zaborowianka Zaborów która wygrała wszystkie swoje mecze zodbywając komplet 36 punktów w 12 rozegranych grach.

- NAJgorszy zespół: czerowną latarnią ligi został Tajfun Brochów który w 12 meczach zgromadzil zaledwie 8 punktów.

- NAJwięcej strzelonych bramek: Oczywiście Zaborowianka która zdobyła 54 bramki

- NAJmniej strzelonych bramek: w tej niechlubnej klasyfikacji przoduje Salos Żyrardów zdobywając 16 bramek w rundzie co jednak i tak daje 1,33 bramki na mecz.

-NAJwięcej straconych bramek: co z tego że Salos zdobywa średnio 1,33 bramki na mecz skoro traci średnio na spotkanie 4,33 bramki co czyni ten zespół z największą liczbą straconych bramek.

- NAJmniej straconych bramek: w tej klasyfikacji liderują 2 drużyny tzn. Zaborowianka i LKS Osuchów. Oba zespoły straciły tylko po 7 bramek.

- NAJwiększe zaskoczenie: Pogoń Wiskitki. Niby zespół spod Żyrardowa zajmuje dopiero 9 miejsce ale w przypadku Pogoni jest to aż 9 miejsce. Dość powiedzieć że zespół ten zgromadził dotychczas tyle punktów co w całym zeszłym sezonie. Zazwyczaj toczyli walkę jedynie o to aby nie być ostatnim w tabeli a teraz są zagrożeniem dla każdego zespołu. Napewno zespół ten jeszcze nie raz zaskoczy przeciwnika w rundzie wiosennej i nie będzie "zespołem do bicia" a równorzędnym przeciwnikiem dla każdego.

- NAJwiększe rozczarowanie: LKS II Chlebnia. Rzec można - 5 miejsce w tabeli czyli czołówka ligi ale nie oszukujmy się bo apetyty były napewno większe. Liczyliśmy i mieliśmy prawo wymagać tego że zespół będzie odgrywał czołową rolę w "serie B" i powalczy o awans i promocję do wyższej ligi. Natomiast na dzień dzisiejszy przewaga 2 drużyny ligi LKS Osuchów ktoa to awansuje bezpośrednio do A-klasy wynosi aż 13 punktów. Niestety gubione punkty w meczach z chociażby Sokołem Budki Piaseckie czy rezerwami Promyka Nowa Sucha powodują że sen o potędze w tej lidze możemy odłożyć na przyszły sezon. Największym jednak rozczarowaniem był pogrom w Osuchowie kiedy to rywale rozbili nas niespotykanym wynikiem piłkarskim 9-0. Pocieszeniem jest fakt iż gorzej byc już nie może i na wiosnę napewno zaprocentuje zgranie zawodników a co za tym idzie lepsza gra. Mamy bynajmniej taką nadzieję.

Przejdzmy do podsumowania dokonań indywidualnych w naszych rezerwach:

- NAJwięcej spotkań rozegrali: Marcin Rogoś i Adam Sierański to zawodnicy którzy nie opuścili żadnego spotkania w całej rundzie ( 12 meczy ).

- NAJwięcej minut spędzonych na boisku: Adam Sierański który na boisku spędził 1005 minut ( na 1080 mozliwych )

- NAJmniej spędzonych minut: Artur Zdanowski i Sebastian Rychlewski którzy na boisku spędzili tylko po 30 minut.

- NAJwiększy brutal: Adam Sierański który został ukarany 3 żółtymi kartkami w rundzie jesiennej.

-NAJlepszy strzelec rezerw LKS-u: Paweł Pękacz który w 8 rozegranych meczach zdobył 5 bramek.

W najbliższym czasie dokonania swoich podopiecznych oceni trener rezerw Dariusz Świderski.

autor: ~ks zaborów 2012-12-01 10:18:34

avatar Małe sprostowanie. Przegraliście z osuchowem 9-0 a z nami prawie był remis. Bramka strzelona w ostatniej minucie na 2-3. Pozdrawiam.