Wywiad przedmeczowy z trenerem Brudzińskim

• autor: bercikm, 2012-11-16 17:51

W rozwinięciu wiadomości wywiad przeprowadzony z trenerem Robertem Brudzińskim na temat najbliższego meczu LKS-u z KS Teresin.

1) Przed nami ostatni mecz ligowy w tym roku. Rywal KS Teresin wydaje się jak najbardziej w naszym zasięgu. Czy zgadza się Pan z tą teorią oraz jakiego wyniku Pan oczekuje w tym spotkaniu?

ODP: Jak najbardziej tak. Teresin to jeden z trzech tegorocznych beniaminków grających w naszej grupie Ligi Okręgowej. I co istotne aktualnie najwyżej z nich sklasyfikowany w tabeli. Zagramy z nim na sztucznej nawierzchni w Grodzisku Mazowieckim, gdzie od kilku spotkań jestesmy niepokonani. I bardzo chcemy przedłużyć tą dobrą passę licząc na zwycięstwo w ostatnim tegorocznym spotkaniu ligowym.

2) W zespole panuje szpital ( wielu graczy kontuzjowanych ) Czy to znak że szansę gry dostaną gracze występujacy na codzień w B-klasie?

ODP: He, he.............aż tak źle to nie jest :) . Faktycznie są pewne kłopoty kadrowe, ale kiedy ich nie było??? Wszak tak na prawdę w rundzie jesiennej ani razu nie udało nam się zagrać w optymalnym zestawieniu pełnego spotkania. Zatem nie będziemy się posiłkować zawodnikami rezerw - ma do swojej dyspozycji kilkunastu graczy, którzy są w pełni zmotywowani i gotowi do gry o punkty.

3) Co może Pan powiedzieć o naszym najbliższym przeciwniku?

ODP: Teresin ma swoim składzie kilku zawodników (jak choćby Bartosiewicz, Antczak), którzy w swojej karierze piłkarskiej grali już w wyższych ligach. To bramkostrzelna ekipa i na to musimy zwrócić zwłaszcza uwagę w naszej grze obronnej. Z drugiej strony tracą sporo bramek, co będziemy starali się z kolei wykorzystać. Zapowiada się zatem dobre widowisko na koniec rundy jesiennej.

4) Kto z zawdoników w tym meczu napewno nie zagra ( kontuzje, kartki )?

ODP: Na pewno nie zagra Marcin Zdulski leczący długoterminową kontuzje, oraz Patryk Górak i Bartek Piórkowski (szkoła). Pod znakiem zapytania stoi gra Przemka Kierzkowskiego (kontuzja) i Krzysztofa Wieczorka (szkoła), ale stosowne decyzje zapadną jutro. Do gry natomiast wraca Paweł Brudziński, który znacznie powinien wzmocnić siłę ofensywną zespołu.

5) Jak zachęciłby Pan kibiców do przybycie na ostatni mecz tego roku na stadion?

ODP: Chcemy udanie zakończyć rundę jesienną, bowiem wygrana w tym spotkaniu (i komplet punktów) da nam 6-a lokatę w tabeli. A należy pamiętać, ze po 5-u pierwszych meczach plasowalismy się na 3-im miejscu od końca w rankingu. I "konia z rzędem" dla tego, kto wtedy przewidział, iż będziemy mieć szansę na pierwszą szóstkę w tabeli po rundzie jesiennej. Byłby to znakomity wynik i..............bardzo dobry prognostyk przed rundą rewanżową. Zatem mamy o co grać i wparcie kibiców jest jak najbardziej wskazane.