Powiedzieli po meczu...

• autor: bercikm, 2012-11-03 22:39

Po wygranym meczu z Naprzodem Stare Babice swoje wrażenia z tego spotkania przedstawia trener Robert Brudziński oraz obrońca zespołu Patryk Górak. Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

Trener: Robert Brudziński

1) Wygrana 4-0 może świadczyć że bylismy stroną dominującą w tym meczu. Czy tak było w rzeczywistości?

ODP: Faktycznie, bylismy stroną dominującą w tym meczu. Wynik odzwierciedla naszą przewagę, ale nasza gra pozostawiała wiele do życzenia. Przysłowie mówi, że zwycięzców się nie osądza. Ale ja uważam, że stać nas na dużo lepszą (i co bardziej istotne) skuteczniejszą grę.

2) Jakie zauważył Pan + a jakie - w tym spotkaniu?

ODP: Plusem są na pewno punkty, ponownie bardzo dobra gra w obronie (po raz kolejny z tyłu "na zero") i kilka fajnych zespołowych akcji ofensywnych. Minus, to brak dokładnosci i pełnej koncentracji w grze na przestrzeni całego spotkania u kilku zawodników naszego zespoł

3) Czy któryś z naszych zawodników zasłużyl na szczególne wyróznienie?

ODP: Drużyna wygrała, zatem wszyscy wykonali swoją pracę na plus Mrugnięcie. Cieszy powrót do gry po kontuzji młodego Michała Małka i bramka strzelona przez Rafała Burzyńskiego, który pojawił się w końcowych minutach spotkania

4) Widać że szansę w zespole dostają gracze B-klasowych rezerw. przykładem chociażby Rafał Burzyński który zdobył dodatkowo bramkę. Czy jega gra w zespole "okręgówki" to efekt wyróżniającej postawy

ODP: Sprawy kadrowe w obu zespołach przed meczami ligowymi często konsultuje z trenerem 2-ki Darkiem Swiderskim. To w gruncie rzeczy jego zasługa, że tacy gracze jak Maciek Pietraszko, Michał Małek, czy Rafał Burzyński dostali szansę gry w Lidze Okręgowej w tym sezonie. Każdy wyróżniający się zawodnik rezerw nie powinien zostać pominięty i prędzej czy później dostać szansę gry w jedynce

5) Panie trenerze do końca rundy jeszcze 2 spotkania ( w tym 1 zaległe ) Na którym miejscu chciałby skończyć rozgrywki ligi okręgowej w tym roku?

ODP:.Przed nami sobotni mecz z trudnym rywalem jakim jest będąca wysoko w rankingu Perła Złotokłos, ale my chcemy jeszcze kilka punktów ugrać. Przed sezonem powiedziałem, że po rundzie jesiennej zobaczymy gdzie będziemy i na co nas stać. Zatem walczymy o najwyższą lokatę w rankingu

6) Jakie plany przed zespołem na ten tydzień?

ODP: Trenujemy w poniedziałek, wtorek i czwartek o 20.15 na stadionie GKS Pogoń.

Patryk Górak:

1) Odniesliśmy wysokie zwyciestwo 4-0. Jak wyglądał mecz z Twojej perspetywy bo wynik może świadczyć o pełnej dominacji?

ODP: Wydaje mi sie, że nasze zwycięstwo nie było zagrożone, w żadnym momencie, kontrowaliśmy je od początku do końca, można mieć nieco zastrzeżeń , do skuteczności, i stylu, ale liczą się trzy punkty, bo były one obowiązkiem w dzisiejszym meczu.

2) Znowu zagraliśmy na "zero" z tyłu widać że formacja defensywna rozumie się coraz lepiej. Czy również tak uważasz ?

ODP: Tak kolejny mecz na zero, co na pewno bardzo cieszy, a patrząc obiektywnie to nasz bramkarz nie miał nawet okazji aby zapoznać się z piłką bo prawie wszystkie ataki zatrzymywały się na 30 metrze.

3) Po fatalnym początku sezonu dzisiaj to w każdym prawie meczu jesteście faworytem meczu. Skąd ta metamorfoza?

ODP: Za to, że jest się faworytem na papierze punktów się nie dostaje, i każdy mecz trzeba ,,wybiegać,, , nawet po słabym początku wiedzieliśmy ze ta forma przyjdzie, potrzebowalisy tylko czasu aby się z sobą zgrać, ale na pewno nie spoczywamy na laurach, wręcz przeciwnie czeka nas teraz mecz z zespołem który jest wyżej w tabeli, a my takie mecze lubimy, i interesuje nas tylko komplet punktów !