Pewna wygrana w Zielonkach 4-0

• autor: bercikm, 2012-11-03 18:33

Piłkarze LKS-u zrobili to co do nich należało i wracają z Zielonek z kompletem 3 punktów zostawiając jednocześnie w fornie prezentu gospodarzom bagaż 4 bramek. Szczegóły spotkania w rozwinięciu wiadomości.

Od początku spotkania to Chlebnia nadawała ton grze. Jak przystało na faworyta zepchnęła gospodarzy do głębokiej defensywy a sama jednocześnie co i rusz atakowała. Dla wyobrażenia sobie przebiegu meczu pomiędzy Naprzodem a LKS-em niech będzie fakt iż nasz bramkarz Robert Winogrodzki ani razu nie dotknął futbolówki i równie dobrze można było powiesić ręcznik to chociaż nasz golkiper by nie zmarzł.

Obawy że gra przeciwko drużynie nieobliczalnej którą napewno jest Naprzód Stare Babice może być ciężka i zakończyć się niekorzystnym dla nas wynikiem szybko zostały obalone. Już od pierwszych minut zarysowała się przewaga Chlebni która przeprowadzała grożne ataki które w pierszych 45 minutach pozwoliły na zdobycie 2 bramek autorstwa Piotra Szulowskiego oraz Przemysława Kierzkowskiego.

Po zmianie stron sama gra się wiele nie zmieniła. Zmienił się za to wynik końcowy spotkania na 4-0 dla ekipy LKS-u. Kolejnymi strzelcami zostali Rafał Burzyński oraz Marcin Fornalik. Można by rzecz patrząc na wynik że aż 4-0 ale obserwując z boku poczynania Chlebni bramek powinno być więcej i tylko przez brak skuteczności spotkanie kończy się takim rezultatem.

Jednak nie ma co wybrzydzać bo najważniejsze są 3 punkty i gra na "zero" z tyłu. Cel został zatem zrealizowany.

Wielkie brawa należą się trenerowi Brudzińskiemu który zaszczepił w swoich graczach wielką motywację i ambicję gry do samego końca bez względu na wynik. LKS to obecnie ekipa swietnie rozumiejąca się na boisku i która osiąga kolejne wyznaczone cele.

Kolejnym owym celem na kolejne zmagania ligowe jest Perła Złotokłos z którą zagramy już w następną sobotę o godzinie 13:30 na obiekcie GKS-u Pogoń. Będzie to ostatnia jesienna kolejka. Oprócz tego meczu będzie rozegrany jeszcze tylko zaległy z KS Teresin który zostanie rozegrany prawdopodobnie 17 XI 2012r. o godzinie 11:00.

Skład LKS-u w meczu z Naprzodem Stare Babice:

Winogrodzki Robert - Boryń Rafał, Kierzkowski Przemek, Swiderski Dariusz, Górak Patryk - Wiśniewski Łukasz (70 Pietraszko Maciej), Szulowski Piotr, Piórkowski Bartek, Boryń Kamil (55 Małek Michał)- Piórkowski Mateusz, Fornalik Marcin (80 Burzyński Rafał)

autor: ~lks 2012-11-03 19:49:25

avatar barvo panowie. jak tak dalej bedziem zwyciezac to moze uda sie awansowac do wyzszej klasy rozgrywkowej

autor: ~przemo10 2012-11-04 08:23:24

avatar bardzo słaby przeciwnik szkoda że tylko 4-0

autor: ~kibic 2012-11-04 17:32:25

avatar Może druga by lepiej zagrała