Krótka piłka z...

• autor: bercikm, 2012-10-19 18:58

Przed najbliższą kolejką ligową 3 osobom zadałem pytania na temat ich najbliższego weekendowego meczu. Odpowiedzi udzielili:napastnik  Paweł Brudziński, obrońca rezerw Bartłomiej Przygoda oraz trener pierwszego zespołu Robert Brudziński. W rozwinięciu wiadomości " krótka piłka" w postaci wywiadów z tymi osobami.

Wywiady przeprowadził: Marcin Wojciechowski.

Paweł Brudziński:

1) Jakie nastroje w szatni panują po wygraniu meczu ze Skrą?

ODP: Podnieslismy sobie przede wszystkim morale po meczu ze Skra,wygrywajac mecz,nie od dzisiaj wiadomo,ze jest to spadkowicz z 4 ligi...nastroje sa jak nabardziej pozytywne ;]

2) Przed nami mecz z Ursusem. Czy w grę w tym meczu wchodzi tylko w zwycięstwo?

ODP: Tak,w kazdym meczu gramy o zwyciestwo,jest to ciezki przeciwnik na pewno zwarzywszy na to ,ze 1 druzyna ma mecz w sobote,wiec czesc zawodnikow ktorzy nie zagraja w 1 druzynie bedzie grac w drugiej.

3) Strzeliłeś już 3 bramki w lidze okręgowej. Ile chciałbyś ich zdobyć do końca rundy jesiennej? Czy założyłeś sobie jakąś ich liczbę?

ODP: Jak najwiecej oczywiscie,a jak bedzie to zobaczymy,a tak na powaznie to przede wszystkim liczy sie wygrywanie meczy,czy to Ja bede strzelac czy to kto inny licza sie tylko 3 pkt ;]

Bartłomiej Przygoda:

1) Przed Wami mecz z liderem tabeli drużyną LKS Osuchów. Czy stać was na zwycięstwo w tym meczu?

ODP: Oczywiscie ze stać nas na zwycięstwo, jedziemy do Osuchowa po 3 punty, gdyby tak nie było ten wyjazd by nie miał sensu.

2) Grasz w rezerwach od momentu ich powstania? Ostatnio nie widać Ciebie w składzie. Co takiego się stało?

ODP: Zgadza sie gram od momentu ich powstania, wczesniej grałem w drużynach młodziezowych. po skonczeniu szkoły znalazłem pracę, godzinny w jakich pracuje nie pozwalają mi na treningi i często na mecze. mecz z Osuchowem bedzie moim pierwszym w tym sezonie.

3) Czy ciągla rotacja zawodników w składzie wpływa w jakiś sposób na Was?

ODP: Wydaje mi sie ze drużyna do osiągnięcia sukcesu potrzebuję zgrania, wiec tak wpływa to w jakims stopniu na nas.

Trener Robert Brudziński:

1) Przed nami mecz z Ursusem. Jak wygląda sytuacja kadrowa przed tym spotkaniem. Czy ktoś narzekał na urazy? Czy wiadomo kiedy na boisko wróci Marcin Zdulski?

ODP: Niestety, ale mamy kilka ważnych absencji przed spotkaniem z rezerwami "Traktorków". Po pierwsze nie zagra wspomniany wyżej Marcin Zdulski, który już raczej nie pojawi się w rundzie jesiennej na boisku (kontuzja). To bardzo duża strata dla naszego zespołu, gdyż popularny "Owen" jest kluczowa postacią linii srodkowej naszej drużyny. Nie zagrają także obrońcy Boryń Rafał (pauza za nadmiar żółtych kartek) i Górak Patryk (szkoła).

2) Jaki wynik Pana usatysfakconuje z "traktorkami" oraz jakie nastroje panują w zespole?

ODP: Jak mówiłem poprzednio obecnie jestesmy w stanie z każdą ekipa walczyć o wygraną i komplet punktów. Rezerwy Ursusa to trudna drużyna, bowiem grając u siebie jak każdy drugi zespół jest wzmacniana piłkarzami z jedynki. Są groźni dla najlepszych (urwali tutaj punkty choćby Perle Złotokłos) i mocno nieprzewidywalni (taka mieszanka młodzieży z doswiadczeniem 3-o ligowców). Czeka nas zatem bardzo trudny mecz, bo rywal wzmocniony kadrowo i od 3-ech spotkań bez porażki. Mimo problemów kadrowych jedziemy z nastawieniem pokazania dobrej i skutecznej gry, a co za tym idzie liczymy na punkty. Ale będzie na prawdę ciężko.

3) Czy wiadomo już w jakim składzie na boisko wybiegną gracze LKS-u?

ODP: Po dzisiejszym treningu zapadnie decyzja co do ustawienia wyjsciowej 11-i. No cóż pole manewru nie jest zbyt duże, dlatego nie należy spodziewać się większych niespodzianek w stosunku do ostatniego wygranego spotkania ze Skrą. Wiadomo, trzeba dokonać zmian koniecznych (kontuzje i kartki). Zatem szanse gry dostanie ponownie młody Michał Małek, oraz kórys z zawodników mniej grających ostatnio.

Wywiady przeprowadził: Marcin Wojciechowski