Orzeł lepszy od rezerw

• autor: bercikm, 2012-10-07 17:44

Orzeł Kampinos okazał się lepszy od rezerw LKS-u Chlebnia zwycieżając po zaciętym meczu na swoim boisku hokejowym wynikiem 4-3. Szczegóły tego spotkania w rozwinięciu wiadomości.

Wyjazd do Kampinosu na mecz z podopiecznymi trenera Podbrożnego był dla rezerw LKS-u okazją do poprawy humoru po ostatniej przegranej z rezerwami Piasta Feliksów. Niestety od początku mecz nie układał się tak jakbysmy sobie tego życzyli. Orzeł prezentował grę bardziej dojrzalszą na co wpływ miało zdobyte doświadczenie na boiskach B-klasy. W naszym zespole wielu graczy dopiero oswaja się z piłka na  poziomie seniorskim a w tym meczu trener Świderski miał w składzie wielu graczy o statusie młodzieżowca. Braki te nadrabialiśmy zaangażowaniem i walką ale na Orzeł tego dnia było to za mało.

Od początku spotkania goniliśmy wynik bo gospodarze dość szybko zdobywają 2 bramki co nie jako ustawia mecz. Po kontaktowej bramce Michała Sierańskiego zdawać się mogło że wracamy na właściwe tory. Niestety skończyly one swój bieg gdy tracimy 3 bramkę. Mimo utraty gola udało nam się znowu nawiązać kontakt z przeciwnikiem za sprawą bramki zdobytej przez Macieja Pietraszko. Niestety Orzeł po raz kolejny ucieka na biezpieczny wynik zdobywając 4 już bramkę. Ambitnie grająca Chlebnia zdobywa 3 bramkę autorstwa Łukasza Wiśniewskiego. Na doprowadzenie chociażby do remisu zabrakło jednak już czasu.

Kolejny mecz który mamy nadzieję przyniesie komplet punktów już w najbliższą niedzielę o godzinie 15:30 kiedy to na własnym obiekcie zmierzymy swe siły z Wrzosem Międzyborów.

Kibiców zapraszamy na to spotkanie!

Skład LKS-u II Chlebnia w meczu z Orłem Kampinos:

Rogoś Marcin - Kwiecień Mateusz, Badowski Marcin (80 Grzywacz Piotr), Boryń Kamil, Małek Michał - Sierański Michał (60 Osiński Łukasz), Sierański Adam (80 Kobus Sebastian), Pietraszko Maciej, Burzyński Rafał (45 Hilcher Jan) - Pękacz Paweł, Wiśniewski Łukasz

Bramki: Sierański Michał, Pietraszko Maciej, Wiśniewski Łukasz

autor: ~Ali 2012-10-09 12:13:25

avatar Według mnie jest to skandal, że w drugiej drużynie nie ma żadnego bramkarza. DLaczego na bramce stoi zawodnik z pola? Wszyscy wiedzą jakie wpadaja bramki, ale od niego nie ma co oczekiwac spektakularnych interwencji skoro chlopak dopiero miesiac temu zalozyl pierwszy raz rekawice na rece.

autor: ~Marcin R. 2012-10-11 17:51:10

avatar To nie jest tak ,że robię to na siłe Darek mnie o to prosił więc to robię , Mało efektywnie no bo mało szczerze, sorry jestem tylko zwykłym 'kopaczem' ,a koło bramkarza nawet nie stałem.
nie ma sie co spinać ;)

autor: ~M 2012-10-11 18:42:53

avatar Marcin bardzo dobrze mówi nie ma co sie spinać.Poprostu trzeba znaleźć na to miejsce osobe która ma pojęcie o bronieniu to może wtedy przyjdą wyniki , które zadowolą wszystkich.Jak tak sie stanie to kłopot zostanie rozwiązany bez największego problemu