Koniec pucharowej przygody

• autor: bercikm, 2012-10-01 10:02

Niestety LKS Chlebnia zakończył swoją pucharową przygodę w tym sezonie zanim jeszcze...rozegrał mecz z UKS Łady. Po zebraniu z trenerem i piłkarzami zarząd postanowił  mecz pucharu Polski na szczeblu Mazowieckim odwołać walkowerem. Decyzja ta spowodowana jest tym iż zawodnicy wszystkie swoje siły i zaangażowanie chcą oddać w walce z ligowymi rywalami aby niepotrzebnie nie narażać się na jakieś mozliwe kontuzje czy też utratę dodatkowych sił.

autor: ~przemo10 2012-10-01 10:23:13

avatar bardzo dobra decyzja jest kilka kontuzji w drużynie a mecz jest w środe a wiadomo że jeśteśmy drużyną amatorską więc środek tygodnia to nie najlepszy termin na rozgrywanie meczu

autor: ~Ob 2012-10-01 21:57:55

avatar Dziwne, bo są 2 drużyny i myślę ,że II Mogła sobie zagrac w ramach Treningu :)