dzisiaj: 633, wczoraj: 682
ogółem: 3 809 725

Pechowa porażka rezerw

• autor: bercikm, 2012-10-01 09:39

Pechową i niezasłużoną porażkę poniosły w dniu wczorajszym rezerwy naszego klubu, ulegając na własnym obiekcie rezerwom Piasta Feliksów 1-2. Szczegóły meczu w rozwinięciu wiadomości.

Od początku spotkania to nasi gracze prowadzili grę i tylko dzięki swojej niefrasobliwości i braku szczęścia utrzymywał się wynik remisowy. Jak to często w futbolu bywa "niewykorzystane sytuacje lubią się mścić" i to goście wyprowadzając pierwszą swoją akcję zdobywają z niej gola. Do przerwy niekorzystny dla nas wynik 0-1. Po przerwie 2 celny strzał Piasta i...mamy 0-2. Pod wpływem ciągłych ataków LKS-u udaje nam się w końcu zdobyć bramkę kontaktową. Bramkę która w ostatecznym rozrachunku okazała się tylko bramką honorową. Strzelcem gola zostal Michał Zwierzchowski.

Czemu mowa o pechu? Napewno szczęściem nie można nazwać 4 strzałów w których futbolówka odbija się od słupka i 3 akcjach sam na sam w których piłka jak zaczarowana nie chciała zatrzepotać w siatce.

Jak powiedział trener Świderski " Byl to nasz najlepszy mecz w rundzie, mecz w którym goście stwarzają 2 sytuacje w których strzelają 2 bramki...dziwny mecz"

Miejmy nadzieję iż w kolejnych grach szczęście będzie tym razem sprzyjać Chlebni i będziemy się cieszyć z kompletu punktów.

Najbliższa okazja już w najbliższy weekend w którym to udamy się do Kampinosu na mecz z tamtejszym Orłem. Ciekawostką jest fakt iż drużynę Orła trenuje dobrze znany sympatykom piłki nożnej były zawodnik chociażby Legii Warszawa Pan Jerzy Podbrożny. Szkoleniowiec ten w ostatnim czasie pracował w Orkanie Sochaczew. Dokładny termin rozegrania meczu zostanie podany w najbliższym czasie.