dzisiaj: 315, wczoraj: 127
ogółem: 3 808 725

Awans po rzutach karnych

• autor: bercikm, 2012-09-19 10:22

LKS Chlebnia awansował po rzutach karnych do IV rundy pucharu Polski na szczeblu Mazowieckim. Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

Dopiero rzuty karne wyłoniły wygranego w meczu pomiędzy LKS-em Chlebnia a LKS Osuchów w ramach rozgrywek u puchar Polski. W regulaminiowym czasie gry padł wynik 1-1. Pierwsza połowa to wyrównana gra toczona przede wszystkim w okolicach środkowej części boiska. Połowa w której niewiele było składnie przeprowadzonych akcji a jeżeli już do nich dochodziło to brakowało zdecydowania i skuteczności graczy obydwu drużyn. Warto zaznaczyć że większą inicjatywę w tej części gry przejawiali zawodnicy z Chlebni.

Po zmianie stron taka gra była obecna do 58 minuty. Wtedy to po faulu w polu karnym Michała Michalowskiego na graczu z Osuchowa sędzia podyktował 11-tkę pewnie wykonaną przez Adama Czarneckiego. Po stracie bramki Chlebnia mocniej zaatakowała i coraz bardziej zaczeła zagrażać bramce strzeżonej przez golkipera z Osuchowa. Trener Brudziński widząc że wynik jest niekorzystny w 75 minucie wprowadza na boisko Mateusza Piórkowskiego i Marcina Fornalika którzy dodają naszej grze jeszcze większego animuszu. Efektem dużo lepszej gry w naszym wykonaniu piękna bramka zdobyta w 83 minucie przez Marcina Ejsmonta dzięki której wracamy do dalszej gry. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie a regulamin w takim przypadku zarządza konkurs jedenastek. W tym aspekcie bohaterem został nasz bramkarz Paweł Śliwiak który w decydującym momencie broni strzał zawodnika z Osuchowa co pozwala zwyciężyć w tej loterii wynikiem 5-3. Bramki dla naszej drużyny w tym konkursie zdobywali: Marcin Ejsmont,Rafał Boryń,Marcin Fornalik,Mateusz Piórkowski,Dariusz Świderski.

Napewno cieszy przejście do kolejnego etapu tych rozgrywek ale jednocześnie martwi brak rozstrzygnięcia meczu w regulaminiwoym czasie gry bądź co bądź z przedstawicielem B-klasy. Ale cóż zwycięzców nie powinno się sądzić tak więc pozostaje pogratulować awansu i podziękować raz jeszcze naszemu bramkarzowi. Paweł - dziękujemy!!!

Mecze IV rundy Mazowieckiego pucharu Polski odbędą się 3 pażdziernika o godzinie 16:00. Do gry w tej fazie rozgrywek dołaczają zespoły IV-ligowe. Przeciwnika powinniśmy poznać w ciągu kilku najbliższych dni i gdy tylko będzie wiadomo z kim przyjdzie nam zagrać to informacja pojawi się na stronie.