Kończą się prace przy budowie boisk w Chlebni

• autor: bercikm, 2012-09-07 12:05

W rozwinięciu newsa przedstawiam najnowszą informację o aktualnym stanie budowy boisk piłkarskich na użytek Ludowego Klubu Sportowego. Tekst pobrany ze strony gimny Grodzisk Mazowiecki. W rozwinięciu wiadomości również przesyłam zdjęcia z budowy tychże boisk.

Mieszkańcy Chlebni i zawodnicy miejscowego piłkarskiego Ludowego Klubu Sportowego mają powody do zadowolenia. Wreszcie kończy się budowa boiska sportowego, na które czekali od wielu lat.

Mowa o boisku sportowym LKS Chlebnia, w tej miejscowości, z którego korzystają zarówno drużyny młodzieżowe jak i dorośli. Do niedawna w tym miejscu było tylko prowizoryczne pole do gry, nierówne i słabo spełniające swoją funkcję, wkrótce będą to dwa boiska z prawdziwego zdarzenia. Główne o wymiarach 50 x 90 m oraz boczne 40 x70 m. Oba trawiaste i ogrodzone. Większe z trawy rolowanej, mniejsze obsiane specjalną trawą. Aby uniknąć przesuszania i wypadania trawy, obiekt wyposażono w zraszacze.

Pomyślano również o kibicach, dla których zbudowano 200 miejsc na trybunach.

Budowa boiska dobiega końca. Zostało jeszcze ułożenie końcowych odcinków trawy, oraz prace przy budowie ogrodzenia a także prace porządkowe. Prawdopodobnie robotnicy uporają się ze wszystkim do połowy września.

Choć na obiekt zawodnicy długo czekali, będą musieli jeszcze poczekać na regularne treningi na nowym obiekcie. A to dlatego, że musi się ukorzenić trawa, a także wyrosnąć, ta dopiero posiana.

-Wszystko wskazuje na to, że zaczniemy korzystać z boiska wiosną przyszłego roku- mówi trener młodzieżowego zespołu LKS Chlebnia.

Dziś około 40 zawodników, uczniów grodziskich szkół trenuje na prowizorycznym boisku urządzonym około kilometra od nowego boiska. Starsi zawodnicy wykorzystują do treningów obiekty na terenie miasta

autor: ~MAZOVIA RAWA MAZOWIECKA 2012-09-08 10:06:31

avatar BRAWO CHŁOPAKI !!!

autor: ~anonim 2012-09-09 13:12:16

avatar 5:0 z Raszynem nigdy mało stawaiać na młodzież prezes ma klapki na oczach!

autor: ~ludek 2012-09-10 10:07:00

avatar Jak już chłopcze ( faraon ) to 0:5 bo LKS grał jako gospodarz.