Sokół lepszy od rezerw

• autor: bercikm, 2012-09-04 10:06

W 2 kolejce Warszawskiej B-klasy podopieczni trenera Świderskiego udali się do Teresina w którym to w roli gospodarza rozgrywa swoje mecze Sokół Budki Piaseckie. Mialo być łatwo i przyjemnie a skończyło się porażką 5-2. Porażką jak najbardziej zasłużoną. Sokół nie należy do potentatów piłkarskich i takie mecze powinniśmy wygrywać dlatego też żadne tłumaczenia tutaj są nie na miejscu. Tymbardziej iż największym sukcesem zespołu z Budek Piaseckich jest zajęcie 7 miejsca które osiągneli w poprzednim sezonie. Natomiast patrząc na skład LKS-u wzmocniony kilkoma graczami pierwszego zespołu  powiniem być nie tylko faworytem tego meczu ale i głownym kandytatem do awansu. Z taką grą niestety tego nie osiągniemy. Przed trenerem jak i drużyną sporo pracy. miejmy nadzieję skutecznej. Strzelcami honorowych bramek dla naszej drużyny zostali: Marcin Ejsmont i Łukasz Wiśniewski.

Ps. Zarówno w pierwszej drużynie jak i rezerwach w dalszym ciągu widoczny jest brak bramkarza. A raczej jest 1 na 2 sekcje piłkarskie...

Skład LKS-u II Chlebnia w meczu z Sokołem Budki Piaseckie:

Rogoś Marcin - Piórkowski Kamil, Kobus Sebastian (46 Przygoda Paweł), Badowski Marcin, Małek Michał - Pietraszko Maciej (46 Burzyński Rafał), Wieczorek Krzysztof (46 Sierański Adam), Banasiak Michał, Boryń Kamil - Ejsmont Marcin, Wiśniewski Łukasz