statystyki szczegółowe

Aktualności

Szczęśliwa inauguracja rezerw

• autor: bercikm, 2012-08-28 11:04

Szczęśliwą inaugurację w postaci wywalczonego zwycięstwa zanotowali podopieczni trenera Świderskiego w nowo rozpoczętych rozgrywkach Warszawskiej B-klasy. Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

• Rezerwy Chlebni nie przystąpiły do tego spotkania w najmocniejszym składzie jednak mecz na początku ułożył się dla naszej drużyny bardzo dobrze. Już pierwsza akcja w siódmej minucie przyniosła nam bramkę. Piłkę w środku pola przejął Bartek Piórkowski, przebiegł z nią 10 metrów i uderzył na bramkę nie najlepiej dysponowanego w dniu dzisiejszym bramkarza gości.

Kolejne minuty to przewaga gości, których zapędy kończyły się na naszej linii obrony. W 20 minucie Paweł Przygoda przewrócił przeciwnika w polu karnym. Ewidentny faul, rzut karny i po chwili mamy wynik 1:1

•

• W 40 Minucie Michał Michałowski ogląda druga żółta kartkę i do końca meczu musimy grać w 10.
  •

• Druga połowa wyrównana jednak my mieliśmy w niej więcej szczęścia

• W 55 minucie rzut wolny z 30 metra. Sierański pewnie uderza piłkę, która kozłuje przed bramkarzem i mamy 2:2. W 76 minucie Wiśniewski Łukasz wykorzystuje kontrę Chlebnii, ogrywa obrońcę i strzałem po ziemi pokonuje bramkarza gości
  •

• Przy tym wyniku i grając w 10 zaczęliśmy się bronic. Udawało nam się to do 76 minuty kiedy po rzucie rożnym przeciwnicy zdobyli bramkę na 3:3
  • Kiedy czekaliśmy juz na końcowy gwizdek Sierak ( Adam Sierański ) ze swojej połowy zagrał długą piłkę do naszego napastinka ta jednak skozłowała i wpadła do bramki nad bezradnym bramkarzem.

Skład: Rogoś Marcin - Piórkowski Kamil (65 Kwiecień Mateusz), Badowski Marcin, Kobus Sebastian,Przygoda Paweł (35 Małek Michał) - Pietraszko Maciej, Sierański Adam, Piórkowski Bartek, Burzyński Rafał - Wiśniewski Łukasz, Michałowski Michał