Wyniki gier sparingowych młodzieży

• autor: bercikm, 2012-08-14 17:03

W rozwinięciu wiadomości przesyłam wyniki gier wraz z opisem meczów rozegranych przez podopiecznych trenera Pawła Żeglińskiego rocznika '98 i '99.

W czwartek i piątek swoje sparingowe spotkania rozgrywały młodzieżowe zespoły Chlebni z roczników 98/99.
W Ożarowie nasza drużyna złożona wyłącznie z zawodników rocznika '98 pokonała rówieśników z Ożarowianki
6-2 ( 2-0) po 4 trafieniach Kamila Izbickigo i 2 Michała Żeglińskiego .
W piątek natomiast na własnym boisku nasz zespół podzielony na dwie jedenastki złożone obu roczników pokonał Płochocin '98 5-1 (3-0) po trafieniach Michała Żeglińskiego 3, Piotra Chłystka i Kamila Izbickiego.

W przyszłym tygodniu młodzieżowcy Chlebni rozegrają jeszcze 2 lub 3 spotkania kontrolne, a następnie udadzą się do Łeby na tygodniowy obóz.
W poniedziałek w Grójcu zmierzymy się z miejscowym Mazowszem, zaś w środę na stadionie Hutnika W-wa z Akademią Piłkarską Gol Warszawa. W planach jest również czwartkowy sparing wyłącznie dla rocznika '99.