Wysoka przegrana z GLKS-em

• autor: bercikm, 2012-08-11 09:39

Wysoką porażką 4-0 zakończyło się ostatnie spotkanie sparingowe seniorów LKS-u w meczu przeciwko GLKS-owi Nadarzyn. byly spadkowicz IV-ligowy a do niedawna jeszcze zespół II-ligowy pokazał  nam miejsce w szeregu jednocześnie zgłaszając poważne aspiracje do szybkiego powrotu w grono czwartoligowców. Nasz zespół w tym meczu nie miał pomysłu na grę a jeżeli takowy się znalazł to Nadarzyn szybciej reagował na wydarzenia boiskowe. Okazja do zrehabilitowania się za ten wynik już w dniu dzisiejszym gdzie o godzinie 12:00 w Rawie Mazowieckiej rozegramy mecz z tamtejszą Mazovią.

Skład LKS-u Chlebnia w meczu z GLKS nadarzyn: