statystyki szczegółowe

Aktualności

Teresin pokonany

• autor: bercikm, 2012-08-02 14:13

Pewnym zwycięstwem 3-0 zakończyło się ostatnie spotkanie sparingowe podpiecznych trenera Roberta Brudzińskiego w którym przeciwcikiem była drużyna KS Teresin. Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

Występujący na codzień A-klasowy zespół w tym meczu mimo porażki pokazał charakter i był wymagającym przeciwnikiem dla naszej drużyny. Trener Brudziński nie raz musiał głośniej krzyknąć na swoich piłkarzy którzy zapominałli o dobrym ustawianiu się na boisku. Wygraliśmy ten mecz przede wszystkim konsekwencją w grze ale i szybką przemyślaną wymiennością podań. Żadna piłka nie było wybijana na oślep ani żadna akcja przez nas przeprowadzona nie była dziełem przypadku. Cieszy coraz to pewniejsza gra obrońców LKS-u który wreszcie zaczynają tworzyć monolit. Napewno pomocny w tym okazał się golkiper Śliwiak który kierował całą tą formacją, jednocześnie pewnie spisując się miedzy słupkami swojej bramki. Napewno będzie dużym wzmocnieniem naszego składu. Z dobrej strony pokazał się sprawdzany na pozycji bocznego obrońcy Patryk Górak który mimo młodego wieku ( rocznik 1993 ) ma ciekawą przeszłość piłkarską ( ostatnio gracz IV-ligowego GKS Wikielec ) i jest wychowankiem Jezioraka Iława. Pierwsza połowa to wyrównana gra obu ekip z lekkim wskazaniem na naszą drużynę. Efektem tego gol zdobyty w pierwszej połowie przez Marcina Fornalika. Po przerwie zarysowała się wyrażna przewaga LKS-u który dołożył kolejne 2 trafienia ( Przemysław Kierzkowski oraz Ariel Brzeźinski ) Kolejny mecz sparingowy zostanie rozegrany w niedzielę 5 VIII 2012r. o godzinie 16:00 na bocznym boisku GKS Pogoń. Przeciwnikiem rezerwy Grodziskiego Klubu Sportowego. ZAPRASZAMY na to spotkanie wszystkich kibiców!!! ( wczoraj na trybunach zasiadło...6 osób ) Liczymy że będzie was o wiele więcej.

LKS Chlebnia - KS Teresin 3:0

Bramki: Marcin Fornalik, Przemyslaw Kierzkowski oraz Ariel Brzeźiński