Minimalna przegrana z Bzurą

• autor: bercikm, 2012-07-31 14:39

Hokejowym wynikiem 5-4 zakończyło się ostatnie spotkanie sparingowe pomiędzy beniaminkiem 4 ligi Bzurą Chodaków a goścmi z Ludowego Klubu Sportowego Chlebnia występujacymi w lidze okręgowej. Porażka z wyżej notowanym przecienikiem napewno wstydu nie przynosi tymbardziej że nasi gracze stworzyli w tym meczu kilka ciekawych sytuacji. Po wyniku można śmiało stwierdzić że ofensywa prezentuje się naprawdę okazale zaś grę obronną o której wspomniał trener Brudziński nadal czeka wiele wytężonej pracy. Przy straconych bramkach golkiper Łukasz Małek nie miał nic do powiedzenia. Być może w najbliższym czasie szkoleniowec Chlebni będzie miał do dyspozycji Doriana Zdanowicza który zmaga się w chwili obecnej z kontuzją. Kolejna gra kontrolna zaplanowana jest na jutro tj. środa o godzinie 20:15 na sztucznej nawierzchni boiska GKS Pogoń. Przeciwnikiem A-klasowy zespół KS Teresin. Przypomniam o dzisiejszym treningu o godzinie 19:15. Zapraszamy wszystkich kibiców na spotkanie sparingowe LKS-u!!!

Skład LKS-u Chlebnia w meczu z Bzurą Chodaków:

Małek Łukasz - Boryń Rafał, Kierzkowski Przemek, Świderski Dariusz, Boryń Kamil, Piórkowski Mateusz, Harmala Kamil, Szulowski Piotr, Piórkowski Bartek, Fornalik Marcin, Brudziński Paweł

Zagrali też: Góralczyk Tomasz, Wiśniewski Łukasz, Zawodnik testowany