dzisiaj: 351, wczoraj: 568
ogółem: 3 819 596

Mecz bez Walki...

• autor: bercikm, 2012-07-26 13:13

W swoim 2 meczu sparingowym LKS Chlebnia zdeklasował swojego przeciwnika jakim była A-klasowa Walka Kosów, wygrywając zdecydowanie 9-1. Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

Walka oddała ten mecz bez jakiekolwiek...walki. Wynik jak najbardziej zasłużony a mógłby i powinien być jeszcze wyższy. Pierwsza połowa do pewnego momentu była wyrównana lecz każda upływającą minutą uwidaczniała przewagę drużyny występującej ligę wyżej. Prowadząc 3-0 oddaliśmy na chwilę inicjatywę gościom ktorzy wykorzystują moment naszej dekoncentracji i strzelają jak się pózniej okazało honorowego gola. Po przerwie co cieszy nasza drużyna pomimo ciężkich treningów kondycyjnych grała z jeszcze większym animuszem czego efektem byly kolejne bramki. Mecz mógł się podobać nielicznej zgromadzonej publice która mogła zauważyć kilka ciekawie przeprowadzonych akcji jak i świetnych podań. W naszym zespole podczas meczu można było zauważyć 2 nowych graczy którzy trenują obecnie z zespołem. Byli to Michał Michałowski ( pomocnik ) oraz Paweł Śliwiak ( bramkarz ). Oceniając ich poczyniania można wnioskować że dołączając do zespołu mogą byc jego sporym wzmocnieniem. Michał starał się porządkować grę w środku boiska choć w niektrych sytuacjach widać bylo jeszcze brak zgrania czego efektem była niepotrzebna strata piłki. Na plus tego zawodnika - zdobyta bramka. Paweł zaś zaprezentował się z bardzo dobrej strony a przy straconej bramce nie miał szans na skuteczną interwencję. Bramki w tym spotkaniu dla LKS-u zdobywali: Marcin Fornalik x 3, Mateusz Piórkowski x 2, Michał Michałowski, Bartłomiej Piórkowski ( po świetnym podaniu Mateusza Piórkowskiego ), Rafał Boryń i Łukasz Wiśniewski. Cieszy niezmiernie pewna i wysoka wygrana i pozostaje liczyć że podpoieczni trenera Brudzińskiego utrzymają tą tendencję do końca sezonu!

Kolejny mecz kontrolny seniorzy rozegrają w najbliższą sobotę 28 VII 2012r. w Chodakowie z miejscową Bzurą. Spotkanie zaplanowano na godzinę 15:00. A już dzisiaj kolejny trening o godzinie 17:30!. Dotyczy on wszystkich zawodników sekcji seniorskiej! Obecność obowiązkowa!