Trener Klimczewski zwolniony...

• autor: bercikm, 2012-06-21 14:24

Trener Janusz Klimczewski nie jest już trenerem piłkarzy pierwszego zespołu LKS Chlebnia. Po zakończeniu sezonu zarząd klubu uznał iż wyniki osiągane przez trenera Klimczewskiego nie były zadowalające i postanowił zakończyć współpracę z tymże szkoleniowxem. Choć zespół utrzymał się w lidze okręgowej, styl jego grania pozostawiał wiele do życzenia. Napewno szkoda że taka sytuacja nastąpiła bo trener Klimczewski to naprawdę dobry fachowiec jeżeli chodzi o posiadany warsztat trenerski i również niezwykle sympatyczny człowiek. Ale jak głosi porzekadło piłkarskie "jesteś tak dobry jak ostatni mecz"

Panie trenerze chciałbym w imieniu własnym jak i całego zarządu, piłkarzy oraz wszystkich sympatyków Ludowego Klubu Sportowego Chlebnia serdecznie podziękować za 18 miesięcy wzajemnej współpracy, wielu chwil radości i uśmiechu po zwycięskich meczach  oraz za wspaniała atmosferę o którą trener zabiegał i osiągnął to co zamierzył. Osiągnięć jest więcej. To pod Pana wodzą zespół byl rycerzem wiosny w poprzednich rozgrywkach i jakby nie patrzeć w tym sezonie również cel został osiągnięty - zespół utrzymał się w lidze okręgowej. Pozostaje Nam życzyć Panu powodzenia w dalszej pracy trenerskiej ale przede wszystkim życzymy zdrowia i wytrwałości w każdym dniu.

DZIĘKUJEMY!!!

Bilans spotkań LKS-u Chlebnia pod wodzą trenera Janusza Klimczewskiego:

Rozegrane mecze: 42

Wygrane: 16

Remisy: 10

Porażki: 16

autor: ~przemo10 2012-06-21 15:45:52

avatar wielkie dzięki TRENERZE mam nadzieje że jeszcze będziemy razem pracować szkoda że nie poszło

autor: ~przemo10 2012-07-10 19:31:17

avatar anonim swoje uwagi możesz powiedzieć prosto w oczy zainteresowanej osobie ale do tego potrzebne są j...a a tobie zapewne ich brakuje anonimie