Fundacja sponsor sportu nowym partnerem!

• autor: bercikm, 2012-05-13 22:24

Miło nam poinformować iż Ludowy Klub Sportowy Chlebnia podpisał umowę z fundacją partnerstwo zajmującą się sponsoringiem sportu.

W rozwinięciu wiadomości szczegóły dotyczące działania naszego nowego partnera biznesowego.

Dodatkowo w zakładce "dla kibica" będzie zamieszczony bezpośredni link do strony fundacji.

Fundacja Partnerstwo - organizacja pożytku publicznego uruchamia kolejny raz ogólnopolski program "Sponsor Sportu". Do naszego programu może przyłączyć się każdy Klub Sportowy ze swoimi Zawodnikami i Kibicami. Naszą misją jest tworzenie narzędzi umożliwiających klubom sportowym pozyskiwanie środków finansowych. Czy zdajecie sobie Państwo sprawę z tego jak wiele może zdziałać duża grupa ludzi połączonych wspólnym celem? Wystarczy, że każdy członek ofiaruje od siebie choć małą cząstkę – 1% swojego podatku. Dzięki ofiarności ponad 7.324.000 Polaków do organizacji społecznych trafiło w 2009 r. ponad 380.000.000 zł!
W 2010 roku do OPP przekazało 1% aż 8.623.928 Polaków.

Każdy z darczyńców ma prawo wyboru, do kogo mają trafić z jego podatków pieniądze. My chcemy wezwać do pomocy Wszystkich, którym zależy na rozwoju fizycznym i duchowym naszej młodzieży poprzez sport oraz na utrzymaniu i rozwoju szkolnych, gminnych, zakładowych i osiedlowych klubów sportowych. Pomożemy Wam, jeśli tylko wykażecie inicjatywę. Wystarczy, jeśli zarządy klubów, trenerzy i zawodnicy będą przekazywać informacje o prowadzonych przez nas akcjach w trakcie imprez sportowych, zebrań, wywiadówek w szkole oraz przy wszelkich innych okazjach. Za naszym pośrednictwem Waszymi potencjalnymi darczyńcami mogą stać się rodzice, zawodnicy, kibice i znajomi. Generalnie Fundacja Partnerstwo nie pobiera żadnych opłat manipulacyjnych, a nawet sama pokrywa koszty operacyjne i pozyskiwane darowizny przekazuje w 100 procentach na rzecz klubów wskazanych przez darczyńców. Dotychczas współpracowaliśmy głównie z klubami tenisa stołowego realizując program "Partnerstwo dla tenisa stołowego". Dzięki współpracy z nami uczniowskie kluby sportowe zdobywają środki finansowe w formie darowizn pochodzących między innymi z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych. Efekty tej akcji z każdym rokiem są coraz większe. Niektóre kluby otrzymały od nas w tym roku po kilka tysięcy złotych, a rekordzista ponad 25 tys. zł. Powodzenie tej akcji oraz namowy klubów i sekcji zrzeszających sportowców innych dyscyplin skłoniły nas do rozszerzenia działań na inne dyscypliny sportu.

JEŚLI CHCECIE ŁOWIĆ RYBY TO MY PODAMY WAM WĘDKĘ !

Na naszej nowej stronie internetowej www.sponsorsportu.pl w zakładkach podajemy szczegółowe wytyczne jak pozyskać środki na finansowanie klubu. Przy każdej formie wparcia Klubu prosimy o dokładne podanie jego nazwy i adresu w celu właściwego rozdysponowania przez Fundację Partnerstwo środków finansowych. Darowizny bez precyzowania konkretnego celu wsparcia zostaną wykorzystane na działania najbardziej potrzebujące naszego wsparcia.