Wyniki gier ligowych młodzieży LKS-u

• autor: bercikm, 2012-05-08 10:57

W rozwinięciu wiadomości przesyłam zaległe jak i ostatnie wyniki gier ligowych rozgrywanych przez naszą młodzież. Relację przeprowadził oczywiście trener Paweł Żegliński.

W zeszły weekend swój mecz rozegrał tylko rocznik 1999. W mocnoosłabionym składzie i przy upalnej temperaturze nasi zawodnicy zmierzylisię z zespołem PKS Radość.Po wyrównanym spotkaniu zremisowaliśmy 1-1 tracąc gola pokontrowersyjnym rzucie karnym.Bramkę dla naszej drużyny zdobył Mateusz Smoliński.

Nie powiodło się w miniony weekend naszym młodzieżowcom. Zarównorocznik 99 jak i 98 schodził z boiska pokonany. Młodzicy ulegliWarszawskiej Akademii Piłki Noznej 0-1 , zaś trampkarze młodsi przegraliz walczącym o awans Zniczem Pruszków 0-5W kolejny weekend swój mecz rozegrają tylko trampkarze, którzy udadząsię w sobotę do Feliksowa na mecz z miejscowym Piastem. Rocznik 99pauzuje po wycofaniu się Legii Bemowo zdobywając punkty walkowerem