Zwycięstwo z Błonianką!

• autor: bercikm, 2012-04-24 08:50

Wynikiem 1-2 zakończyło się spotkanie KS Błonianki z LKS-em Chlebnia. Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

Mecz z Błonianką fantastycznie rozpoczeli nasi piłkarze którzy już w 2 minucie meczu po niefortunnej interwencji zawodnika z Błonia Marcina Szewczyka który umieszcza piłkę we własnej bramce  wychodzą na prowadzenie. Powinno ono zostać podwyższone ale niestety brakowało skutecznego wykończenia akcji stwarzanych przez żółto - zielonych. Stare porzekadło piłkarskie głosi że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. I tak się niestety stało. W 16 minucie Szewczyk rehabilituje się zdobywając bramkę wyrównującą. Wynikiem 1-1 kończy się pierwsza połowa. W kolejnych 45 minutach trwała wyrównana walka o każdy centymetr boiska. Wiadomo że zarówno dla Błonia jak i dla nas byl to mecz o życie. Na całe szczęście w 60 minucie po bramce Marcina Fornalika wychodzimy na prowadzenie 1-2 którego to nie oddajemy już do końca spotkania. Cieszą niezmiernie punkty zdobyte na trudnym terenie. Punkty które miejmy nadzieję okażą się niezwykle potrzebne do utrzymania. Oby również pozwoliły nabrać rozpędu w kolejnych meczach co będzie skutkowało kolejnymi zwycięstwami. Kolejny mecz o "6" punktów rozegramy w niedzielę 29 V 2012r. o godzinie 10:00 kiedy to będziemy podejmować drużynę również zagrożoną spadkiem czyli Błękitnych Korytów. Wszystkich kibiców już dziś zapraszamy na to spotkanie!

Skład LKS-u Chlebnia w meczu z KS Błonianka:

Łukasz Małek-Kamil Boryń,Piotr Szulowski,Dariusz Świderski,Rafał Boryń-Mateusz Piórkowski,Przemysław Kierzkowski,Łukasz Wiśniewski(70"Tomasz Wacławski)-Marcin Fornalik,Tomasz Góralczyk(46"Kamil Piórkowski),Bartłomiej Piórkowski.

Bramka: Marcin Fornalik '60 minuta.

autor: ~mistrz 2012-04-24 20:25:50

avatar Walczyc trenować LKS musi Panować :D

autor: ~przemo10 2012-04-25 05:46:03

autor: ~maniek22 2012-04-25 17:12:25

avatar ok zgodzę się!!! co nie zmienia faktu ze zawodnik z tą fantazją przesądził można powiedzieć losy meczu ;) LkS !!!

autor: ~przemo10 2012-04-25 19:06:21

autor: ~książe 25 2012-05-05 18:37:36

avatar brawo maniek ,dobrze że nie masz na koncie 15 kartek w 16 meczach jak niektórzy bez fantazji

autor: ~przemo10 2012-05-11 12:39:25