Nowi partnerzy LKS-u Chlebnia!!!

• autor: bercikm, 2012-04-18 10:23

Miło nam poinformować iż nowymi sponsorami wspomagającymi rozwój Ludowego Klubu Sportowego Chlebnia zostały firmy: METRO i DTS TRANSPORT. Nowym partnerom serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc!!! W rozwinięciu wiadomości informacje odnośnie działalności tychże firm.

METRO:

Od przeszło dwudziestu lat jestesmy jednym z czołowych dystrybutorów okuć budowlanych i meblowych w Polsce.

Nasza bogata oferta skierowana do odbiorców indywidualnych, producentów, sklepów oraz sieci handlowych to przeszło pięć tysięcy artykułów.

Starannie wyselekcjonowane produkty to między innymi:

klamki drzwiowe, klamki okienne, gałki drzwiowe, zamki wpuszczane, zamki wierzchnie, zamki kasetowe, zaczepy elektromagnetyczne, wkladki drziowe, samozamykacze, kłódki, narzędzia, wieszaki, kołatki, odbojniki, odbojniki silikonowe, wizjery, nogi, nóżki meblowe, prowadnice, sejfy, skrzynki na listy, skrytki na klucze, kasteki na pieniądze, wkłady na bilon i banknoty zasuwy, zawiasy, cyfry, litery, złącza meblowe, zapięcia rowerowe, oznaczenia i wiele innych.

Liczymy, że proponowane przez nas produkty, solidna i profesjonalna obsługa sprawią, że będziemy dla Państwa solidnym i godnym zaufania partnerem.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i podjęcia współpracy.

DTS TRANSPORT:

Spółka świadcząca usługi transportu. W ramach oferty transport mebli z salonów meblowych, transport zakupionych towarów w marketach budowlanych. Odbiorcami usług DTS Transport są sieci meblowe, markety.

Świadczymy kompleksowe usługi transportowe dla Klientów dokonujących zakupu mebli w salonach meblowych firmy Agata Meble na terenie całej Polski.
Realizujemy obsługę zleceń transportowych z marketów budowlanych.

Auta dedykowane do realizacji dostaw to stale powiększany tabor nowoczesnych aut przystosowanych do zadań jakie wynikają z realizacji dostaw dla danego Zleceniodawcy.

Doświadczeni kierowcy dbają o bezpieczeństwo w ruchu, jednocześnie nie narażając przewożonego mienia.

Samochody dedykowane do transportu

• dostosowane windy samozaładowcze o udźwigu 1T

• w dyspozycji pojazdy typu HDS

• ujednolicony, ustandaryzowany wygląd aut

• niezbędne akcesoria w pojazdach (GPS, CB)

• samochody typu plandeka

autor: ~Kuba 2012-04-18 14:06:27

avatar Chwali się sponsorom!

autor: ~przemo10 2012-04-21 09:59:07

avatar wielkie dzięki dla właścicieli firm które chcą pomóc klubowi wiem że to są bardzo poważne firmy o ugruntowanej pozycji na rynku wielki szacunek

autor: ~jackos 2012-04-23 21:16:32

avatar Specjalne podziękowania dla Przemka Kierzkowskiego i Tomka Wacławskiego, brawo chłopaki tak trzymać.