Wyniki grup młodzieżowych

• autor: bercikm, 2012-04-16 12:34

W rozwinięciu wiadomości relacja trenera Pawła Żeglińskiego odnośnie spotkań ligowych rozegranych przez roczniki młodzieżowe LKS-u Chlebnia.

Wyniki drużyn młodzieżowych

W minioną sobotę swoje mecze rozgrywały obie drużyny młodzieżowe naszego klubu. O godzinie 11 w Teresinie rocznik ’98 rywalizował z miejscowym Klubem Sportowym pokonując gospodarzy 3-0 . Bramki dla Chlebni zdobyli : Kamil Izbicki 2 i Dawid Urliński 1.

O godzinie 16 w Nadarzynie doszło natomiast do meczu na szczycie w rozgrywkach młodzików rocznik 1999 pomiędzy vice-liderem rozgrywek GLKS Nadarzyn i prowadzącą w tabeli drużyną Chlebni. Po bardzo dobrym meczu z obydwu stron padł bezbramkowy remis. Mimo braku goli emocje towarzyszyły licznie zgromadzonym kibicom od początku do końca spotkania.

Kolejne pojedynki nasze zespoły rozegrają na własnym boisku. Rocznik ’99 podejmie w sobotę 21.04 w derbowym spotkaniu GKS Pogoń Grodzisk. Początek o godz. 11. W niedziele o 13 dojdzie zaś do spotkania rocznika ’98 , którego rywalem będzie Naprzód Brwinów.