dzisiaj: 666, wczoraj: 127
ogółem: 3 809 076

Bezbarwna porażka z Perłą

• autor: bercikm, 2012-04-16 12:06

Dotkliwej porażki 2-6 doznali piłkarze LKS-u Chlebnia we wczorajszym meczu z Perłą Złotokłos. Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

Przed spotkaniem było wiadomo że mecz z Perłą Złotokłos będzie jedną z ostatnich szans na zbliżenie się do miejsc gwarantujących bezpieczne utrzymanie w lidze okręgowej. Ewentualne zwycięstwo pozwalało spokojniej patrzeć w przyszłość, porażka zaś powodowała iż wyjść z miejsca barażowego będzie już niezwykle trudno. Początek spotkania lepie wykorzystali goście którzy już w 14 minucie obejmują prowadzenie po bramce Łukasza Balcerowicza. Nie jedynej tego dnia zdobytej właśnie przez zawodnika gości. LKS dość szybko otrząsnął się po stracie bramkę gdyż już w 16 minucie Kamil Boryń doprowadza do wyrównania. Do 28 minuty spotkania mecz ten był wyrównany. Po tym czasie niestety liczebność graczy na boisku już się nie zgadzała. Wtedy właśnie w 28 minucie spotkania za 2 żółte kartki z boiska zostaje usunięty Marcin Zdulski. To nie koniec osłabień gdyż ze względów zbyt mocnych słów na trybuny zostaje wysłany trener LKS-u Janusz Klimczewski. Po tym zajściu Perła zaczęła zdecydowanie przeważać czego efektem bramki zdobyte przez Marcina Pełka w 30 minucie i kolejny gol Łukasza Balcerowicza w 33 minucie meczu. Do przerwy 1-3. Po przerwie kolejne nieszczęście. W 51 minucie spotkania po obejrzeniu czerwonej kartki zostaje usunięty Kamil Harmala. Grając 9 VS 11 nie mieliśmy żadnych szans. Festiwal strzelecki urządził sobie Balcerowicz który zdobywa kolejne 3 bramki w 65,73 i 81 minucie meczu kończąc mecz z 5 bramkami na koncie.  W 83 minucie rozmiar porażki zmniejsza Mateusz Piórkowski ustalając wynik spotkania na 2-6. Ciężko oceniać mecz w którym przez 60 minut gra się w osłabieniu. Dopóki siły były wyrównane dopóty gra była wyrównana. Pózniej wszystko się rozsypało. Niestety szkoda punktów i straconej szansy na wydostanie się z strefy barażowej. Kolejny arcyważny mecz o być albo nie być w tej lidze w sobotę 21 IV 2012r. o godzinie 16;30 z ostatnią w tabeli Błonianką. Pozostaje mieć nadzieję iż w tym meczu zdobędziemy w końcu komplet punktów na które bardzo liczymy!!!

LKS Chlebnia - Perła Złotokłos 2-6

Bramki: Kamil Boryń, Mateusz Piórkowski - Łukasz Balcerowicza x 5, Marcin Pełka.