Sparing na otwarcie nowego boiska!!!

• autor: bercikm, 2012-04-01 22:30

Zarząd LKS-u Chlebnia przygotował nie lada gratkę dla wszystkich kibiców LKS-u Chlebnia. Otóż na otwarcie nowego kompleksu sportowego LKS-u zaplanowano sparing z pierwszą drużyną Wisły Płock występujacą obecnie w I lidze piłkarskiej! Informujemy iż mecz ten ma się odbyć dnia 1 III 2013r. ( tego dnia ma zostać oddany do użytku stadion żółto-zielonych w Chlebni ). Wstępny harmonogram przewiduje mszę Świętą wraz z poświęceniem boiska o godzinie 12:00 zaś po wszelkich obrzędach religijnych ma odbyć się tenże mecz kontrolny. Sparing z tą drużyną byl możliwy dzieki doskonale znanemu zawodnikowi "nafciarzy" Damianowi Jaroniowi który wychował się w pobliskich Łąkach. Dodatkowo rodzony brat Damiana nie tak dawno grał i był wyróżniającą się postacią w rocznikach młodzieżowych LKS-u Chlebnia. Mamy również zapewnienie że w meczu tym ma być gotowy do gry wyłącznie "pierwszy garnitur" Wisły co niewątpliwie zapowiada nam doskonałe widowisko. Pozostaje mieć nadzieję iż budowa komplesku zakończy się do tego dnia i będziemy mogli gościć w Chlebni zawodników ze stadionu imienia Kazimierza Górskiego. Brawo dla całego zaządu LKS-u jak i wszystkich osób zaangażowanych w możliwość realizacji tego przedsięwzięcia a także dla Damiana Jaronia dzięki któremu ten temat wogóle mógł zacząć funkcjonować.

autor: ~Player 2012-04-01 23:45:00

avatar Gdyby to nie był 1 kwietnia to może i bym uwierzył :P