Lista powołanych na mecze ligowe!!!

• autor: bercikm, 2012-03-30 13:20

W rozwinięciu wiadomości lista powołanych zawodników na mecze seniorów zarówno w lidze okręgowej jak i B-klasie!!! Osoby które zostały wyznaczone do przybycia zarówno na jedną jak i pozostałą listę zobowiązane są do stawienia się na spotkaniu rezerw jak i pierwszego zespołu.

Zbiórka na mecz ligi okręgowej o godzinie 15:15 ( mecz o 16:30 )
Powołani: Puczyński Mateusz, Świderski Dariusz, Kierzkowski Przemek, Zdulski Marcin, Fornalik Daniel, Boryń Rafał, Boryń Kamil, Kuśmider Artur, Czarnowski Marcin, Fornalik Marcin, Piórkowski Mateusz, PIórkowski Bartek, Piórkowski Kamil, Pękacz Łukasz, Pękacz Paweł, Wiśniewski Łukasz.
Zbiórka na mecz drugiej drużyny w niedziele o 9:40 ( mecz o 11:00 )
Powołani: Małek Łukasz, Kobus Sebastian, Fornalik Daniel, Pękacz Łukasz, Pękacz Paweł, Przygoda Paweł, Przygoda Bartek, Góralczyk Tomek, Szpadzik Rafał, Pietraszko Maciej, Sierański Adam, Osiński Łukasz, Rogoś Marcin, Burzyński Rafał, Kwiecień Mateusz, Harmala Kamil, Wacławski Tomek, Wojciechowski Marcin.